Різдвяний концерт гурту Troye Zillia

Різдвяний концерт гурту Troye Zillia. Афіша Львів 2019

 

Різдвяний концерт гурту troye zillia у стилі WORLD MUSIC - такого у Львові ще не було!

Електроакустична бандура, перкусія народів світу, кларнет, скрипка, клавіші та інші сюрпризи для слухачів у затишній атмосфері Лялькового театру.

На концерті слухачі почують як дуже знані колядки і щедрівки - «Бог предвічний», «Свята ніч», «Щедрик», «Небо і земля» так і унікальні та рідкісні, як до прикладу колядка «Бабусі», яку музиканти привезли від української діаспори з Канади. Перелік стилів у яких аранжовані колядки та щедрівки вражає! Це елементи клезмеру, реггі, соулу, ланджу, фольку, автентики електрофольку та ірландської музики. Хоча варто зазначити, що всі вони розумно сплетені і творять неповторний стиль TROYE ZILLIA – український world music.

Гурт TROYE ZILLIA - відомий колектив, який вдало презентує українську культуру на сценах України, східної та центральної Європи і постійно дивує слухачів своїм нетиповим трактуванням народної музики. Сучасні турецькі, єгипетські та латиноамериканські ритми, під які просто нереально всидіти на місці, витонченість, загадковість бандури та п'янке і водночас басове джазове звучання клавішних.

Тріо сформувалось у Львові у 2014 році і за цей час музиканти вже випустили три повноцінні альбоми (LP „In Ukrainian” (2014), альбом колядок LP ‘Paradise Birds’ (2017), альбом LP „Flora&Fauna” (2018), об`їхали безліч країн світу і завоювати тисячі сердець слухачів в Україні та за кордоном.

Послухати різдвяний альбом колядок

Контактна особа Анастасія Войтюк 096 218 44 47

19 січня о 19.30, Львівський театр ляльок, пл. Данила Галицького, 1


Читати також