Афіша березень 2020. Театр Воскресіння

Репертуар на березень. Театр Воскресіння. Афіша Львів 2020

 

Львівський академічний театр Воскресіння представляє!

Репертуар на березень 2020р.

Весела корчма

Львівський академічний театр «Воскресіння» запрошує на музичну комедію «Весела корчма», за мотивами оповідань Шолом-Алейхема. Ця вистава отримала нагороду від журі на конкурсному VI Міжнародному фестивалі «Сусіди» в Любліні (Польща). Це колоритна вистава, наповнена танцями, єврейською музикою, гумором і смішними діалогами неодмінно додасть Вам хвилю позитивного настрою у ці дні.

Вистави відбудуться : 1 березня о 18.00
Ціна квитків: 150 грн.

«Доньки -матері» О.Мардань

Історія на 2 дії

Режисер-постановник: Ярослав Федоришин, Заслужений діяч мистецтв України,
Сценографія та костюми: Алла Федоришина

Історія надзвичайно проста – багатий чоловік під час святкування Китайського нового року замовляє собі двох повій, але хоче, щоб це була мама і донька і обов’язково вареники з вишнями. А що з цього вийшло – приходьте і дивіться…

Вистава відбудеться 6 березня о 19.00
Ціна квитків: 150грн.

Справжня французька комедія «Вечеря з дурнем» Ф.Вебер

Режисер-постановник – Ярослав Федоришин, Заслужений діяч мистецтв України
Сценографія та костюми – Алла Федоришина, Заслужена артистка України

Неймовірно смішний та водночас ліричний сюжет про те, на які вчинки буває здатен чоловік заради справжнього кохання. Якщо звичайно він не «Дурень»…

Вистава «Вечеря з дурнем» змусить Вас посміятись і водночас задуматись. Тонкий гумор, яким пронизана вся вистава не залишить нікого байдужим, адже ця комедія має глибокий сенс і дуже цікаву сюжетну лінію.

Це вистава про людяність. Кому що сподобається: цинічні розумники або дурні з добрим серцем. Отож гарний настрій гарантуємо!

Вистави відбудуться 7 та 8 березня о 18.00
Ціна квитків: 150грн.

Прем'єра
«Балаган чесності» за п’єсою Луїджі Піранделло «Насолода від чесності»

Комедія
Режисер – Ігор Задніпряний.
Художник – Ірина Задніпряна.

Ролі та виконавці:

  • Бальдовіно - Петро Микитюк (Заслужений артист України).
  • Агата – Марія Ковалик, Віра Ціхацька.
  • Фабіо – Володимир Губанов (Заслужений артист України).
  • Маддалена – Тетяна Ткаченко, Наталія Марчак.
  • Мауріціо – Олександр Чекмарьов, Юрій Пилипчук.
  • Священик – Володимир Чухонкін, Тарас Юричко.

***

Ось вам казка.

Жив собі король, і був він абсолютно прозорий. Настільки прозорий, що не в стані був приховати жодних своїх намірів та думок. Цим з великим задоволенням і натхненням користувалися королівські міністри. Міністри, відповідно, процвітали, а королівство - занепадало.

Король все бачив, страждав, але нічого вдіяти не міг.

Одного разу приїхала до королівської столиці трупа «театру масок». Королю настільки сподобалась вистава, що попросив він головного актора зробити йому маски, які б відображали різні стани та емоції людини.

І почав король цими масками користуватися. В якийсь момент вдягав маску гніву, в якийсь радості, щирості, хитрості…. І все в королівстві стало на свої місця. Хтиві міністри залишилися без роботи, а прості люди почали спокійно працювати, собі на радість а державі на корить.

Якось після важкого робочого дня, подивився король на себе в дзеркало, і побачив там маску. Зняв маску, а під нею була ще одна, зняв цю, а під нею ще, і ще, і ще….

Так і загубив король назавжди своє істинне обличчя.
Це вам не про сюжет вистави.
А про її зміст.

Вистави відбудуться 14 та 15 березня о 18.00, 20 березня о 19.00, 21 та 22 березня о 18.00
Ціна квитків: 200грн.

Сімейна історія
«Серпень: Графство Осейдж» Трейсі Леттс

В ролі Барбари – спеціально запрошена артистка театру і кіно Римма Зюбіна

Історія великої сім’ї, в якій більше немає місця для любові.

Зіткнення поколінь : батьки і діти, нездійсненні мрії, скелети у шафах великого будинку і яскраві характери головних героїв. Ось і вся формула щастя. Саме гра в «любов» приведе персонажів п’єси до ревнощів і заздрості, а згодом і до сімейного краху. Сімейні вузи … що це? Обов’язок чи любов?

Після зникнення батька всі родичі збираються в одному будинку. Тільки уявіть, що може статися, якщо в одному приміщенні будуть знаходитися такі різні люди, які не зустрічалися вже багато років… Історія різних поколінь, де кожен по-своєму проживає своє життя.

У цей день всі зберуться за одним столом, стануть пити віскі і зі сміхом згадувати минуле, але жарти швидко вичерпаються, і кожен буде змагатися з іншими в безвиході свого становища, тяжкості власної долі і зламаного життя. Барбара — ідеальна дружина, яку чоловік проміняв на молоду студентку. Айві знаходиться у заборонених відносинах з власним кузеном. Карен — лялька, яка прагне звести своє життя до обкладинки глянцевого журналу і не перестає посміхатися навіть тоді, коли чоловік їй зраджує. Наскільки сильно людина може заплутати своє життя, щоб нарешті знайти своє щастя?

Вистави відбудуться 27 березня о 19.00, 28 та 29 березня о 18.00
Ціна квитків: 200грн.

Квитки в касі театру.


Читати також