Кінофестиваль Бруківка 2020

Кінофестиваль Бруківка 2020. Прийом заявок. Кам'янець-Подільський

Цього тижня починається прийом робіт на IV Кам'янець-Подільський Міжнародний кінофестиваль "Бруківка", який цього разу отримав назву "КіберБруківка 2(4)20". У зв'язку з пандемією вірусу COVID-19 та карантинними заходами у всьому світі ми вирішили провести фестиваль онлайн 16 травня 2020 року на День міста Кам'янця-Подільського та на День Європи.

Дедлайн: 1 травня.

Подоча робіт відбувається на сайті: https://filmfreeway.com/BRUKIVKAFest

Прийом робіт відбувається на сторінці фестивалю на порталі FilmFreeWay у таких номінаціях:

- Український короткометражний фільм (до 20 хвилин);

- Український аматорський короткометражний фільм (до 20 хвилин);

- Міжнародний короткометражний фільм до 20 хвилин;

- Короткометражний фільм у таких жанрах, як кіберпанк, пост-апокаліпсис та наукова фантастика до (20 хвилин);

- Короткометражний ігровий фільм до 60 секунд на будь-яку тематику;

- Короткометражний фільм, який знято в Кам'янці-Подільському (до 45 хвилин).

В шорт-лист фестивалю буде відібрано по 5 робіт у кожній із номінацій, а професійне журі обере кращого у кожній. Переможці отримають дипломи та грошові призи.

Міжнародний кінофестиваль "Бруківка" - незалежний фестиваль, який щороку організовується режисером Андрієм Зайцем в українському місті Кам'янець-Подільський з 2017 року. Під час фестивалю проходять покази фільмів конкурсної програми, зустрічі з відомими режисерами, різноманітні воркшопи, виступи музичних гуртів та вечірки. Як це було в минулому році можна переглянути у нашому фільмі про захід:


У 2020 році фестиваль "Бруківка" пройде онлайн в прямому ефірі на сайті фестивалю, який в квітні ми оновимо і модернізуємо.Ключевые слова: Кінофестиваль Бруківка 2020,Прийом заявок,Камянець Подільський,кино фест,фестиваль кино,брукивка,каменец,подать заявку,условия,умови,подати заявку,травень,май,онлайн,корона вирус,карантин

Читайте также