Фіолет зіграють онлайн full sound рок-концерт

Звільнити негативні емоції: Фіолет зіграють онлайн  full sound рок-концерт. Карантин 2020

Нові часи-нові формати: гурт Фіолет зіграють повноцінний рок-концерт з інтернет-майданчику Ukrainian Main Stream

Гурт Фіолет - яскраві представники культурної інтелігенції та одна з найбільш концертуючих поп-рок команд країни. На їхньому рахунку тисячі концертних, турових і фестивальних виступів та шанувальники в кожному місті та містечку. За 10 років Фіолет стали командою, яка виховує нове покоління культурної молоді. До їхньої думки прислухаються, їхні дописи у соціальних мережах мотивують, їхня громадянська позиція надихає, під їхню глибоку чоловічу лірику одружуються та кохаються.

На початку карантину Фіолет першими анонсували акустичний live, який вже подивилось більше 10 000 глядачів. А 24 квітня на інтернет-майданчику Ukrainian Main Stream в прямому ефірі вперше виступатимуть full sound і заспівать найулюбленіші хіти. Концерт відбудеться за для підтримки емоційного стану фанів та самих музикантів.

“Музика поєднувала людей в складні часи і підіймала моральний дух. Ми не можемо співати на балконах, як це роблять в Італії, бо в нас не такі балкони. Проте ми можемо зустрічатися онлайн. Пропонуємо кожному з вас вмикати на повну гучність колонки і танцювати, як тільки того хоче душа - звільнити всю негативні емоції та гнів на ситуацію, в якій ми наразі опинилися. Зустрічаємось на сцені Ukrainian Main Stream 24 квітня!”, - кажуть музиканти.

Ukrainian Main Stream - це відкритий майданчик для інтернет-стрімів учасників української шоу-індустрії, створений з метою підтримати українське творче співтовариство і працівників івент-індустрії в ці дивно-цікаві часи, надати їм можливість продовжувати роботу та залишатись на зв'язку з аудиторією.


Читати також