Онлайнпроєкт «Літкур’єр: читання уголос» продовжено

Онлайнпроєкт «Літкур’єр: читання уголос» продовжено. Карантин 2020

Проєкт "Літкур'єр: онлайн-читання уголос від BookForum" продовжено: хто читатиме у квітні?

Усією командою ми щиро вірили, що читання Любки Дереша стануть фінальними у нашому проєкті. Сподівались, що у квітні щасливі та здорові повернемось до звичного ритму життя. Проте карантинні заходи продовжено до 24 квітня і BookForum не може залишити вас без якісної літератури.

Онлайнпроєкт «Літкур’єр: читання уголос» від BookForum допоможе усім почуватися причетними і бути присутніми – без порушення правил карантину! – у реальному часі у режимі трансляцій на найсправжніших масових заходах – літературних читаннях з найвідомішими українськими авторами та авторками.

Розпочне новий сезон «Літкур’єру» Любко Дереш 2 квітня. Читання проходитимуть о 20:30 на сторінці Форум Видавців:

Розклад читань:

6 квітня — Тарас Прохасько

8 квітня — Катерина Калитко

10 квітня — Ірина Цілик

12 квітня — Наталка Сняданко

14 квітня — Макс Кідрук

17 квітня — Юрій Андрухович

17 квітня — Олександр Ірванець

20 квітня — Олександр Михед

22 квітня — Володимир Арєнєв

24 квітня — Маріанна Кіяновська

Традиційно за день до читань у коментарях під постами-анонсами усі охочі зможуть залишити запитання автору/авторці, на які він/вона відповідатимуть під час трансляції.

Плануйте свої літературно-карантинні вечори й проводьте їх з улюбленими авторами!Ключевые слова: Літкурєр читання уголос,Літкурєр,читання уголос,новини,​Book Forum,BookForum,бук форум 2020,Форум видавців 2020,книжковий форум,Афіша Львів,книжковий фестиваль,куди піти,програма,вартість квитка,придбати квиток,ціна квитка,події,адреса,афиша львов,фестиваль книг,купить билет,цена,вересень,сентябрь,букфорум​,квітень,апрель

Читайте также