​Yoga Challenge Online

​Yoga Challenge Online: 21 день безкоштовних занять з йоги. Афіша 2020

Не знаєте як провести ваше літо? Закриті кордони, а так кортить потрапити у тихе спокійне місце? Втомились від постійної роботи перед монітором? У пошуках відповідей Вам допоможе Yoga Challenge Online: хатха-йога, антистрес-медитації та дихальні вправи. Все це безкоштовні заняття у рамках п'ятого ювілейного фестивалю Lviv Yoga Day з 1 по 21 червня.

Аби потрапити на онлайн-заняття з йоги, потрібно заздалегідь заповнити форму реєстрації на сторінці Lviv Yoga Day у facebook. Саме там будуть викладені всі онлайн-уроки, які проводитимуть професійні інструктори студії Mantra House. Впродовж 21 дня о 8:00 ви зможете отримати безкоштовний тест-драйв бадьорого ранку, а також поринути у практику медитації, яка допоможе віднайти внутрішню гармонію, знизити стрес та наповнить енергією на весь день.

“21 день - це час коли в людини формується звичка. Ранкові заняття будуть корисними та цікавими для всіх охочих, незалежно від рівня фізичної підготовки, віку та статі. Саме коректні комплексні заняття йогою зміцнюють імунітет, допомагають подолати безсоння, збільшують концентрацію, а також стають у пригоді всім, хто довго працює за комп'ютером, оскільки йога сприяє уникненню болю у спині”- розповідає організаторка проекту Катя Хребтова.

Також йогу можна перетворити на сімейне заняття, адже хатха-йогою рекомендують займатись змалечку. До медитації в акустичному форматі приєднаються учасники гуртів ATMASFERA, Yoga Brothers, Secret Forest та Inary. Кожен ефір буде збережено, тому можна буде позайматися в зручний для вас час. Також буде можливість задати питання тренеру та отримати рекомендації. Достатньо мати лише трохи простору в кімнаті та зручну поверхню підлоги або ж килимок, проте можна і без нього. На тих хто долучиться до Yoga Challenge Online чекають приємні призи від партнерів заходу та прямі ефіри з тренерами.Ключевые слова: ​Yoga Challenge Online,безкоштовні заняття з йоги,Афіша 2020,йога онлайн,бесплатно,онлайн мероприятия,йога челендж,июнь,червень,Lviv Yoga Day,фестиваль йоги

Читайте также