Фестиваль KostiCONnect

KostiCONnect: відбудеться онлайн-фестиваль настільних рольових ігор

KostiCONnect: відбудеться онлайн-фестиваль настільних рольових ігор

25-28 лютого відбудеться онлайн-фестиваль настільних рольових ігор KostiCONnect, який організовує команда “Вечерние Кости”. Фестиваль проходитиме на платформах Discord, Zoom і Twitch.

Настільні ролівки — це вид настільних ігор, де ведучий (Гейм Майстер) задає тон розповіді, а учасники придумують своїх персонажів, описуючи їх особливості та дії усно. В залежності від ігрової системи події розвиваються відповідно до визначених правил. Але в настільних ролівках не можливо виграти або програти. Ви — одна команда, і успіх ваших дій залежить від везіння (кидаємо кубики), згуртованості та фантазії.

Настільні рольові ігри давно просочилися в масову культуру, їх використовують як елемент тімбілдінга та психологічних тренінгів, про них пишуть такі культові видання, як Forbes, New York Times, Playboy та BBC. Взяти хоча б Dungeon & Dragons — впевнені, ви неодноразово зустрічали цю гру, якщо дивилися Таємниці Ґравіті Фолз, Сімпсонів, Теорію Великого Вибуху, Справжнього Детектива чи ще якийсь із популярних серіалів. А також команда “Вечерние Кости” створювала зону настольно-рольових ігор на відомому фестивалі Comic Con Ukraine.

В рамках KostiCONnect на учасників очікують сотні ігор різноманітних систем і жанрів (D & D, Cyberpunk, Warhammer, Call of Cthulhu, Vampire: The Masquerade, GURPS, Blades in the Dark, Dungeon Crawl Classics, Savage Worlds і безліч інших), десятки воркшопів і лекцій від представників хобі та індустрії. Ви зможете почути та поспілкуватися з гейм-дизайнерами видавництв Wizards of the Coast, Free League та інших, з одним із авторів Mörk Borg Йоханном Нором, побувати на презентації видавництва Kosti RPG — нового проекту каналу Вечерние Кости. І це лише мала частина всього. Програма фестивалю поповнюється щотижня.

"На KostiCONnect можна взяти участь і в ролі ведучого, у нас вже зареєструвались близько ста Гейм Майстрів. — Кажуть організатори фестивалю. — А хочете — можете показати свою унікальну гру, яку розробляєте самі, прочитати лекцію, провести воркшоп чи навіть презентувати свій продукт або бізнес. На сторінці фесту відкрита реєстрація для всіх охочих".

Скільки це коштує?

Є два види квитків: Онлайн-Квиток та Турбо-Квиток. Вартість першого 150 гривень. У нього входить доступ до Discord-серверу фестивалю, інтерв'ю, воркшопи, конференції, онлайн-ігри, доступ до знижок, розіграшів та тусовки. Турбо-Квиток — 1350 гривень — це все вищезазначене, а також ексклюзивний мерч-пак (футболка, значок, плакат), участь в ексклюзивних іграх, а також в афтепаті.

Вечерние Кости — найбільший канал про настільні рольові ігри на пострадянському просторі. У травні 2019 їх команда вже проводила перший в Україні фестиваль настільних ролівок, цього року вони вирішили піти далі й розширили масштаби в онлайн.


Читати також