Зустріч: Українсько-єврейська літературна премія

«Зустріч: Українсько-єврейська літературна премія». Форум видавців 2021

Канадська недержавна організація «Українсько-Єврейська Зустріч» (UJE) та ГО «Форум видавців» оголошують про старт прийому заявок на премію «Зустріч: Українсько-єврейська літературна премія»™. Цього року Премія присуджуватиметься у категорії нон-фікшн.

Подавати твори можуть видавці, пов’язані з книговиданням, некомерційні організації та асоціації видавців. Розглядатимуться твори нон-фікшн, опубліковані у 2018-2020 роках.

Період подання заявок: 21 січня — 22 березня 2021 року (кінцевий термін подання).

Детальні умови та заявка на участь на веб-сайті UJE.

Оголошення переможця та фіналістів Премії відбудеться під час 28 BookForum у вересні 2021 року.

Сума Премії буде поділена між автором і видавцем: автор отримує 4000 євро, а видавець — 2000 євро. Також присуджуватимуться чотири (4) заохочувальні премії по 250 євро.

Нагадаємо, що заснована 2020 року Українсько-єврейська літературна премія «Зустріч»™ присуджується щорічно за найвпливовіший твір літератури художньої та нон-фікшн (почергово), що сприяє українсько-єврейському порозумінню, допомагаючи зміцнити позиції України як багатоетнічного суспільства та втілюючи гасло UJE «Наші історії неповні одна без одної». Володарем першої Премії у 2020 році стала книга Василя Махна «Вічний календар» (Видавництво Старого Лева, м. Львів).

Премію спонсорує канадська недержавна організація «Українсько-Єврейська Зустріч» за підтримки ГО «Форум видавців».


Читати також