02-03-2021 Театр 36

Афіша березень 2021. Театр Воскресіння

Репертуар на березень. Театр Воскресіння. Афіша Львів 2021

Львівський академічний театр Воскресіння

репертуар на березень 221 року

ПРЕМ”ЄРА

«Балаган чесності» за п’єсою Луїджі Піранделло «Насолода від чесності»
Комедія

комедія «Балаган чесності»

Режисер – Ігор Задніпряний.

Художник – Ірина Задніпряна.

Ролі та виконавці:

Бальдовіно - Петро Микитюк (Заслужений артист України).

Агата – Марія Ковалик, Віра Ціхацька.

Фабіо – Володимир Губанов (Заслужений артист України).

Маддалена – Тетяна Ткаченко, Наталія Марчак.

Мауріціо – Олександр Чекмарьов, Юрій Пилипчук.

Священик – Володимир Чухонкін, Тарас Юричко.

Вистава з італійським шармом у стилі комедії дель-арте.

П’єса з маловідомих і малопопулярних за межами Італії, на відміну від «Шість персонажів в пошуках автора» і «Генріха 4». В Україні ще не ставилася в жодному театрі. Прем’єра першої постановки відбулася в листопаді 1917 року в Туріні. В Італії п’єса досить популярна, ставиться часто, в 60-70-х було знято кілька художніх фільмів за її мотивами.

Піранделло – один з найвпливовіших драматургів Італії 20-го століття. Видатний теоретик театру, засновник впливого напрямку «театр гротеску». Лауреат Нобелівської премії з літератури 1934 року за «творчу сміливість у відродження сценічного і драматургічного мистецтва».

«Соціальна маска» - провідна тема творчості Піранделло. Відштовхуючись від цього, був обраних художній прийом – стилізації вистави під «театр масок», під традиційний італійський народний «театр дель арте».

У центрі сюжету – афера з фіктивним одруженням.

За сюжетом маркіз Фабіо хоче фіктивно одружити свою вагітну коханку Агату, щоб зберегти своє добре ім’я. Вони знаходять на роль фіктивного чоловіка Бальдовіно, але той вирішує поводитися чесно…
Вистави відбудуться 6, 7 та 8 березня о 18.00

Він, вона, вікно, покійник

вистава Він, вона, вікно, покійник

Львівський академічний театр "Воскресіння" всіх запрошує на перегляд комедії "Він, Вона, Вікно, Покійник". Зміст цієї п’єси дуже інтригуючий і кожна репліка змушує глядача сміятися та захоплюватися грою акторів. Помічник британського прем’єра Річард Уіллі таємно зустрічається з секретаркою у готелі «Вестмінстер». Несподівано вони виявляють у номері тіло мертвого мужчини. Схоже, це грабіжник, якого притиснула віконна рама. Це загрожує скандалом. Річард та його помічник Пігден намагаються сховати труп, при цьому кожен наступний крок лише заплутує ситуацію, яка стає доволі катастрофічною з появою в номері спочатку керуючого готелем, згодом дружини Річарда і врешті ревнивого чоловіка секретарки Джейн, а потім… Але не будемо відкривати всі карти. Поза усім це комедія, світла комедія, що несе радість, сміх, позитивні емоції. Словом усе те, за що ми любимо театр.

Вистави відбудуться: 13 та 14 березня о 18.00
Ціна квитків: 200грн.

«ВІДЛУННЯ» за авторським сценарієм А.Федоришиної та акторів театру
Візуальна пластична вистава в жанрі фізик театру з живим ансамблем

вистава «ВІДЛУННЯ»

Режисер: Алла Федоришина, Заслужена артистка України.

Фізик театр – це візуальний, пластичний вид театрального мистецтва, який створює сенси не словами, а діями та рухами акторів на сцені, коли тіла акторів складають певну ситуацію. У фізичному театрі вистава вибудовується не текстово, а візуально. Пластичний театр не обмежує, а розвиває фантазію глядача. Кожен глядач може зчитувати образи за власною уявою.

Саме таку постановку під назвою «Відлуння» у жанрі фізик театру ми підготували для глядача.

Вистава про те, що в душі кожної людини є свій рай і своє пекло, і залежно від того, що обирає людина залежать її вчинки. Люди схильні вважати, що вони є найголовнішими істотами у Всесвіті і що їм підкоряється все живе. Однак природа мститься за людську легковажність, егоїзм та гіперактивну техногенну діяльність пандеміями, стихійними лихами та природніми катаклізмами. Хто вийде переможцем з цього протистояння? Лише світло і любов можуть повернути людину до гармонійного життя…

На глядача чекає цікава атмосфера, нестандартний показ вистави, яка відбувається у двох залах театру. Театральний простір побудований так, щоб досягти додаткового емоційного контакту між глядачем та акторами. У виставі використані деякі засоби вуличного театру, актори на ходулях зустрічають глядача ще в проїзді театру, грає живий ансамбль. При цьому все безпечно, всі карантинні умови дотримані, адже маска та захисний костюм слугують одночасно і сценічними образами акторів.

Виконавці: Володимир Губанов, Заслужений артист України, Юрій Пилипчук, Володимир Чухонкін, Олександр Чекмарьов, Марія Ковалик, Надія Агеєва-Швед, Вікторія Жолінська, Петро Микитюк, Заслужений артист України, Наталія Марчак, Петро Попович, Віра Рифяк, Юрій Шоробура, Наталія Лукашонок, Тарас Юричко, Галина Стричак, Ігор Новіков.

Вистави відбудуться 19 та 20 березня о 18.00

«Америка» Б.Срблянович
Режисер та сценограф: Алла Федоришина, Заслужена артистка України
«Америка» Б.Срблянович – сучасна п’єса про пошуки себе і своєї душі .

«Америка» Б.Срблянович

П’єса Б.Срблянович починається фінансовим падінням молодого Нью-Йоркського бізнесмена, яке він приховує. У центрі уваги перебуває руйнування усіх стосунків після того, як імператив успіху та грошей втрачає силу. П’єса показує справжню вартість цього фальшивого світу успішного життя, безжально демонструючи його приховані виразки.

Вистава театру «Воскресіння» - це різдвяний сон – фантасмагорія, під час якої головний герой шукає відповідь, що найцінніше в нашому житті. Успіх і гроші, чи любов і добро. Сучасний «Гамлет» який ставить вічне питання «Бути чи не бути?». Сміх і сарказм змінюється на біль і зойк про порятунок. Нелегко навчитись жити в новій реальності і залишатись людиною.

Якщо Ви скучили за снігом і Різдвом ми чекаємо Вас у театрі Воскресіння.

Ролі та виконавці:

Карл – Володимир Губанов, Заслужений артист України/ Тарас Юричко

Данієль – Володимир Чухонкін / Юрій Пилипчук

Мафі – Наталія Марчак / Марія Ковалик

Ірена – Віра Рифяк / Надія Агєєва-Швед

Швейцар – Олександр Чекмарьов

Дівчина – Наталя Терлецька/Вікторія Жолінська

Офіціант – Юрій Пилипчук /Юрій Шоробура

Бездомний хлопець – Петро Микитюк, Заслужений артист України / Тарас Кицинюк

Голос молодої жінки – Наталя Терлецька/Вікторія Жолінська

Мати – Тетяна Ткаченко

Вистави відбудуться 27 та 28 березня о 18.00

Квитки в театрі Воскресіння.Ключевые слова: Репертуар березень,2021,афіша львів,театр воскресіння львів,вартість,ціна квитка,замовити квитки,купити квитки,адреса,як доїхати,каса,контакти,вистава,опера,афіша театр воскресіння

Читайте также