Виставка «Наодинці». Галерея «Мануфактура»

Виставка ​«​Наодинці». Вікторія Адкозалова. Афіша Арт-галерея Мануфактура 2021

30 січня арт-галерея «Мануфактура» презентує виставку живопису «Наодинці». Автор представлених робіт – молодий український сучасний художник Вікторія Адкозалова.

Цією експозицією Вікторія пропонує глядачеві вступити в діалог з мистецтвом, залишитися з ним наодинці. Своєю творчістю автор прагне осягнути найпотаємніші почуття, тонко втілити палітру емоційних станів, осягнути таємницю переживань, і, тим самим, звернутися до внутрішнього світу глядача, знайти відгук у його душі. Мистецтво дозволяє і самій художниці залишитися наодинці з його творчою силою.

Експозиція «Наодинці» представлена двома живописними серіями, над якими продуктивно працює молодий автор протягом останніх років – жіночими монохромними портретами «Fragile» і зооморфними образами «Тіні незабутих предків». Основний художній прийом – гротеск, за допомогою якого Вікторія втілює в образах людини або ж тварини цілісну картину світу, оголюючи духовний взаємозв'язок всього живого на Землі. Одночасно, образ жінки є лейтмотивом «Наодинці»: «Жінка для мене – Всесвіт. Її емоційні стани і почуття в красі моменту змушують відмовитися від кольору і деталізації зображення, персоніфікації осіб, залишаючи глядачеві на роздуми лише художній образ », – пояснює Вікторія.

Вікторія Адкозалова народилася 3 жовтня 1987 р Феодосія. Закінчила художню школу ім. І. К. Айвазовського (2002), Херсонський національний технічний університет, де вивчала дизайн і живопис під керівництвом відомої української художниці Галини Сорохан. З 2009 року активно займається професійною творчою діяльністю і продовжує навчання в Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова на факультеті музичного мистецтва. Вікторія учасник і переможець багатьох національних і міжнародних художніх виставок і конкурсів. Працює в техніках живопису, графіки, VR-арту та інсталяції. Брала участь у створенні VR-фільму «Нова чутливість» для проекту Blockchain Art Hackathon. Твори художниці були відібрані міжнародним журі для проектів Ukrainian Art Week; Ukrainian contemporary women's art fest; «ОДНОГО РАЗУ ПІСЛЯ» в Музеї історії міста Києва. Роботи Вікторії поповнюють приватні зібрання в США, Гонконгу, Німеччини, Австрії, Франції.

Виставка триватиме з 30 січня по 25 березня.
Вхід вільний!

Адреса: Обухівське шосе, 2
Час работи: щоденно з 11.00 до 19.00
Інформація за тел: +38 (044) 200-9747


Читати також