Чому варто зняти будинок у лісі?

будинок у лісі

Як і багато інших переваг робітничого лісу, культурні якості, такі як відпочинок без сухот — спостереження за птахами, походи, їзда на велосипеді, фотографування природи та багато іншого — допомагають підтримувати баланс у природі. Тому радимо зняти будинок в Карпатах в лісі. Щодня мільйони людей мають можливості для відпочинку на природі як на громадських, так і на приватних землях.

Документально підтверджених переваг рекреаційної діяльності, що не пов'язана зі споживанням, багато. Дослідження показують, що безпосередній контакт із природою життєво важливий для емоційного, фізичного та духовного благополуччя. Взаємодія з природою знижує стрес, очищує розум та дає додаткову користь від фізичних вправ. Люди, які мають доступ до природи, мають нижчий рівень смертності, а ігри на свіжому повітрі сприяють фізичному та психічному здоров'ю дітей.

Участь у відпочинку на свіжому повітрі також підвищує поінформованість про екологічні проблеми та підвищує ймовірність того, що власники власності розвинуть про-екологічне відношення, що підтримує збереження навколишнього середовища та довгострокові вигоди від керованих стійких лісів.

Користь для здоров'я від відпочинку в горах

Дослідження та неофіційні дані показують, що життя в горах пропонує набагато більше, ніж захоплюючі духи види та вбирання ароматів та звуків, які ви можете почути лише на відкритому повітрі. Проведення тривалих періодів на більшій висоті також сприяє здоров'ю та щастю та, можливо, навіть збільшенню тривалості життя.

  • Життя в горах надихає на фізичну активність, яка підвищує рівень дофаміну та серотоніну та покращує настрій.
  • Активність на висотах спалює більше калорій, підтримуючи здорову вагу.
  • Початкові дослідження показали, що життя у горах може призвести до зниження ризику серцевих захворювань.

Користь для здоров'я від часу на природі

Але просто бути в оточенні природи корисним для вашого здоров'я, навіть якщо ви не ведете фізичну активність. Перебування на природі дає більше терапевтичного ефекту, ніж лише фізичні вправи. Проведення часу на свіжому повітрі дає нескінченні можливості для натхнення та роздумів, підтримуючи здорове старіння. Користь для здоров'я від часу на природі численна:

  • Вдихання повітря з дерев збільшує кількість фітонцидів, що позитивно впливає на захист від раку, зміцнює імунну систему та знижує кров'яний тиск.
  • Перебування на природі знижує рівень кортизолу (гормону, що регулює стрес) краще, ніж фізичні вправи.
  • Перебування на природі може покращити короткочасну пам'ять та підвищити концентрацію уваги.

Неперевершена краса

Звичайно, місцевість нерівна, і дістатися деяких місць може здатися складним завданням, але якщо ви готові дивитися далі та дійсно помічати речі, ви зрозумієте, що гори насправді наповнені красою. 

У кожного удару і каменя, що впав, є історія, і, дивлячись за межі дискомфорту, ви дійсно починаєте бачити, наскільки дивовижне ваше оточення. Від мальовничих краєвидів до звивистих доріг, все, що пов'язане з горами, зачарує вас. Це якщо все впустити!

Спокій і мир

Є причина, через яку люди радять вам вирушити в гори, якщо ви шукаєте спокою. Більшість гірських напрямків розташовані досить віддалено, що означає, що це трохи у часі. Це схоже на час, який переносить вас до більш повільного і досить нескладного способу життя. 

Будь то біля озера або під водоспадом, 10 хвилин медитації тут зарядять ваші батареї понад те, що ви вважали за можливе. Гори - це місце, куди ви йдете, коли хочете, щоб час зупинився. У цьому є чарівність старого світу, яку вам справді потрібно випробувати.


Читати також