Співачка YAROMIYA презентує новий трек та кліп «Син і дочка»

Співачка YAROMIYA презентує новий трек та кліп «Син і дочка»

Співачка YAROMIYA - яскраве обличчя української поп-сцени презентує нову пісню - «Син і дочка». Тепла та щира прем’єра, яка огортає теплими спогадами або супроводжує щасливі миті життя сьогодення. 

"«Син і дочка» - це дуже важлива для мене робота. Звісно, надихнули мене мої діти на написання цього треку. Тому, сміливо можна вважати цю пісню присвятою. Але дуже тішусь, як реагують люди на концертах. Круто, що у нашого суспільства сімейні цінності на першому місці", - поділилась YAROMIYA. 

Сюжет нового кліпу відгукнеться чимало не кожному з нас. Діти дорослішають, але теплі спогади залишаються на все життя: у думках, на фотокартках та на відео. Батьки люблять своїх дітей понад усе і для цього не потрібно особливих причин. Незмінно, режисером відео роботи став талановитий Володимир Шурубура. 

"Три хвилинки добра для кожного з нас! Хоч прем’єра вийшла дуже атмосферна і влучно передає тісний зв’язок батьків з дітьми, але історія написання треку дуже неочікувана. Якщо коротко: я варила борщ! (сміється). Під час приготування, мої діти бавились і мали намір трішки заважати мені. Але це лише надихнуло мене! Так і народився трек «Син і дочка»", - YAROMIYA про історію створення треку.

Подіться своїми сімейними цінностями та традиціями під трек YAROMIYA «Син і дочка» у соціальних мережах!
Читати також