Співак Нікіта Кісельов презентує українську версію легендарного хіта Тіни Кароль «Полюс притяжения»

Співак Нікіта Кісельов презентує українську версію легендарного хіта Тіни Кароль «Полюс притяжения»

01 грудня відбулася прем’єра української версії легендарного хіта Тіни Кароль «Полюс притяжения» у виконанні найромантичнішого співака та композитора Нікіти Кісельова. 

Нікіта Кісельов відомий в українському шоубізнесі як талановитий музикант та автор пісень. За останні два роки він відкрився слухачу як співак, твори якого за лічені дні стають хітами і тримаються в ротації й на сьогодні, серед них «Романтично», «Чорні брови», «Станція любов» та інші. 

Українська версія легендарної пісні Тіни Кароль «Полюси» з’явилася, завдяки одному з інтерв’ю співачки, в якому вона висловила підтримку молодим артистам і дала свою згоду на переклад її хітів українською. Це стало поштовхом для Нікіти перекласти пісню «Полюси». Після оприлюднення короткого відео української версії в ТікТок співак отримав мільйон переглядів з безліччю схвальних коментарів та прохань випустити повну версію, щоби кожен міг слухати улюблений хіт в україномовній версії.  

«Пісня «Полюс притяжения» супроводжувала мене у скрутний момент мого життя, тому я вирішив перекласти саме її, щоб знову насолоджуватись нею в україномовній версії. Тепер вона називається «Полюси». Коли я отримав такий зворушливий фідбек аудиторії на відео в ТікТок, з’явилося ще більше натхнення випустити повну версію треку. І я дуже вдячний Тіні Кароль, що вона також звернула увагу на мій кавер і дозволила виконати цю пісню. Тіна дуже уважно підійшла до процесу створення офіційного перекладу та брала участь у всіх творчих процесах. Я щиро дякую за її безцінну увагу»,  – прокоментував Нікіта роботу над піснею.


Читати також