Співачка ANNEI презентує дебютний сингл «Бережи»

Співачка ANNEI презентує дебютний сингл «Бережи»

ANNEI ― екс-учасниця проєкту «Голос Країни» та бек-вокалістка MONATIK презентувала дебютний сингл «Бережи» і тим самим оголосила про сольний проєкт.

«Чому саме ANNEI? Я хотіла назватися просто своїм іменем, але воно в мене дуже розповсюджене, тому шукала різні його варіації. Десь кілька тижнів я точно витратила, вигадуючи, як би звучало краще. “ANNEI” несподівано прийшло мені в голову перед сном ― я буквально вже майже заснула і змусила себе прокинутися, щоб записати в нотатки» ― співачка про свій псевдонім.

ANNEI анонсує, що її проєкт несе багато сенсів, які будуть переплітатись між собою у піснях. Першою стала ніжна та лірична «Бережи», яку співачка з упевненістю вважає автобіографічною. У композиції відчувається тонка межа проблематики суспільства, де є місце брехні і бруду, але де водночас ми намагаємося зрозуміти свої вади та ставати кращими.

«Ця пісня ― опис мого внутрішнього стану. Мої болі і питання, мої прагнення і бажання, мої спостереження. Я в цій пісні одночасно хочу бути “до Бога ближчою”, ніби там щось незмінно святе, при цьому кажучи, що Він мінливий ― “сьогодні за, завтра проти”. Я хочу тягнутися до кращого, кажу “люди, скільки тут брехні”, одночасно знаючи, що і я серед цих людей, я і є ці люди. Це протиріччя, але в них є чесність і прийняття себе ― думаю, багато хто мене тут зрозуміє» ділиться ANNEI.

Сингл можна назвати своєрідною сповіддю, мантрою, де кожен матиме змогу рефлексувати на буденні життєві ситуації та стати на крок ближчими до чесності, насамперед, до себе. «Бережи» ― це історія, яка допомагає стати ближчими до власної суті та віднайти сенси, які ми підсвідомо шукаємо все життя. 

Пісня доступна на всіх музичних платформах, а також на офіційному YouTube-каналі ANNEI!Читати також