Співачка Kate Soul випустила новий сингл «Весна в мені»

Співачка Kate Soul випустила новий сингл «Весна в мені»

12 квітня – це день, коли світ почув новий сингл талановитої співачки Kate Soul під назвою “Весна в мені”. Це якісна українська інді-поп музика, що не підлаштовується під стандарти чартів. Вона йде своїм шляхом, завойовуючи серця цінителів хорошої музики. Пісня створена, щоб подарувати надію на нове життя і час виходу синглу обраний дуже вдало.

Весна символізує ковток свіжого повітря, початок нового життя, крок до змін на краще, але черга важких втрат і несправедливих подій, ніби камінь на шиї, який тягне її вниз. І коли здається, що вже нічого не має сенсів - вона розуміє, що любов неможливо знищити, зруйнувати чи вбити. Це те, що буде з нею завжди...”

В той час, коли світ навколо дуже швидко змінюється та відбуваються не дуже приємні події в країні, співачка закликає цінувати життя та людей поряд, цінувати ту мить, що приносить радість та віру в ліпше майбутнє. Саму в таку саме мить і народжується справжня творчість, як, наприклад, пісня “Весна в мені”.

“Ця пісня народилась буквально за 20 хвилин. Запис проходив на домашній студії у м. Киів, а зведенням, мастерингом та допрацюванням аранжування займався Сергій Фленджер (відомий музикант та саунд продюсер з Харкова)”

Kate Soul, справжнє ім’я якої Катерина Коваленко, автор-виконавиця з міста Хмельницький. Її творчість пронизана душевними та повними емоцій і переживань композиціями, що пробирають до мурашок. Стиль її виконання характеризується як ескпериментальний поп, інді поп.

Це не перший сингл артистки, адже професійний стаж проєкту Kate Soul налічує близько 5 років. За її спиною вже 4 релізи: 2 ЕР, один повноформатний альбом та одна збірка невипущених пісень. Варто зазначити, що перший ЕР артистки “Dark’n’Bright” був англомовним і два сингли з нього потрапили в ротацію BBC радіо та West radio у Лондоні. Це вкотре доводить, що творчість та звучання українських музикантів люблять, цінять та слухають по всьому світу.

Мрія вийти на широкий загал, не вдаючись при цьому до інкубаторства та примітивізму.”

Артист-виконавиця продовжує створювати якісну, справжню музику для звичайних людей, не оглядаючись на тренди та вподобання загальних масс. Наразі в процесі створення нового, п’ятого альбому співачки.

В планах - створювати більше хорошої музики, знімати відео до синглів та вийти на рівень гідної монетизації зі стримінгів.

Новий сингл “Весна в мені”, як і всі попередні альбоми, доступний для прослуховування на всіх стримінгових майданчиках.

Слухайте та підтримуйте якісну українську музику!

Про співачку

Катерина Коваленко — автор - виконавиця з м. Хмельницький.

Відлік існування сольного проекту Kate Soul розпочинає з 2019 року, виходом синглу під назвою «У вагоні» та виходом англомовного міні альбому «Dark’ n ‘ Bright” у тому ж році.  Два треки з альбому (“Fake beauty”, “Drowning “) потрапили на BBC radio та ротацію на West radio у Лондоні.

Стиль її виконання характеризується як ескпериментальний поп, інді поп.

Дискографія

2019 «Dark’n’Bright”(ЕР);

2022 «Серце Героя» (ЕР);

2023 «Слова» (альбом);

2023 «Find my way home” (bootleg)

Цікаві факти

У 2022 році пройшла у шоу Голос Країни, до команди Святослава Вакарчука.

На початку повномасштабного вторгнення виграла грошовий грант від Дмитра Монатіка на підтримку незалежних молодих артистів, які продовжують жити і писати музику в Україні (грантом була нагороджена пісня Kate Soul “Дайте жити без війни»)

Продовжує приймати участь у благодійних концертах на підтримку ЗСУ та всіх українців.

Текст пісні “Весна в мені”

Весна в мені дихає ледь-ледь

Біжить, а під ногами лише ожеледь

Розбита і невиспана, як я

Самотня, одинока, нічия

Місто таке пусте без тебе,  мертвий, порожній вокзал

Що я врятувала твоє небо, ти мені якось сказав

Я пам'ятаю кожне слово, а біль заповільнює час

Ніч хвора так невиліковно, згадками про нас

Десь у горі небесні ліхтарі запалює хтось

Може ти там, зіркою став, тобі вдалось

Світиш мені, очі сумні твої люблю

Падай скоріш, ти не згориш - бо я ловлю...

Весна в мені дихає ледь-ледь

Біжить, а під ногами лише ожеледь

Розбита і невиспана, як я

Самотня, одинока, нічия


Читати також