Ініціатива «Жіноча броня»: майстер-клас зі збору бронежилетів для захисниць

Ініціатива «Жіноча броня»: майстер-клас зі збору бронежилетів для захисниць

«Наші захисниці заслуговують на найкращий захист»: Аніта Соловей та Маша Єфросиніна зібрали блогерів, щоб закрити збір «Жіноча броня» на анатомічні бронежилети для жінок-військовослужбовиць.

В хабі “Arm Women Now” Аніта Соловей зібрала блогерів на майстер-клас по збору бронежилетів для того, щоб закрити збір «Жіноча броня» Маші Єфросиніної, ГО «Фонд Маша» та соціальної ініціативи “Arm Women Now” на анатомічні бронежилети для наших захисниць.

На передовій зараз захищають Україну тисячі жінок, і вони носять на собі чоловічі бронежилети, які не відповідають жіночій фізіології та можуть нашкодити їхньому здоров’ю. Маша оголосила збір в березні та вже зібрала понад 2 мільйони 600 тисяч гривень, проте ціль збору – 4 мільйони гривень, на які в сумі будуть придбані 160 бронежилетів для жінок-військових. Щоб допомогти зібрати решту 1,4 мільйона, Аніта Соловей ініціювала обʼєднати блогерів для поширення збору серед різних аудиторій та досягнення спільної мети – закрити збір «Жіноча броня» від Маші Єфросиніної.

На заході взяли слово засновниця соціальної ініціативи “Arm Women Now” Ірина Никорак, Аніта Соловей та Маша Єфросиніна. А компанія «Балістика» провела майстер-клас по збору бронежилетів, які відповідають анатомічним особливостям будови жіночого тіла.

«Наші захисниці заслуговують на найкращий захист, адже вони стоять на передовій заради нашого майбутнього. Об'єднання зусиль та спільна мета допомагають досягти великих результатів, і я пишаюся тим, що сьогодні ми разом зібрались, щоб закрити збір», – сказала ініціаторка заходу Аніта Соловей.

«Забезпечення жінок-військових бронежилетами, які відповідають їхній фізіології – це крок до рівності та поваги, і я вдячна всім, хто допомагає збору «Жіноча броня» за їхню небайдужість та підтримку. Разом ми здатні змінити ситуацію на краще!», – додала Маша Єфросиніна.

«Спорядження напряму впливає на здоровʼя захисниць та ефективність виконання бойових завдань. На передовій зараз більш ніж 5000 жінок. Це і бойові медикині, і саперки, снайперки, кулеметниці. У жодній країні світу такого немає. Тому я від імені цих дівчат, від імен дочок, матерів, сестер хочу подякувати Маші Єфросиніній, Аніті Соловей та всім блогерам за допомогу, підтримку та небайдужість. Саме завдяки вам ми зможемо забезпечити більшу кількість захисниць жіночими анатомічними бронежилетами”, – сказала засновниця соціальної ініціативи «Arm Women Now» Ірина Никорак. 

Всі блогери, що зібрались заради закриття збору – різні, але незважаючи на свої відмінності, всі були єдині в прагненні зробити свій внесок у спільну справу. Серед них були: Анна Трінчер, Diana Gloster, TAYANNA, Олександр Заліско, Єгор Андрюшин, Повар Даніл, Оля Шелбі, Григорій Бакланов, GEZWEIRDO, Анастасія Воскобойник та інші.


Читати також