Chestnuts Roasting On An Open Fire Пола Макартні

Пол Маккартні взяв участь у записі збірки різдвяних мелодій

Пол Маккартні взяв участь у записі збірки різдвяних мелодій Holidays Rule, повідомляє газета The Guardian. Альбом вийде 30 жовтня на лейблі Hear Music.

Сер Пол Маккартні виконав написану в 1946 році пісню Chestnuts Roasting On An Open Fire, яка стала класикою. Найбільш відома версія цієї композиції була записана американським джазовим піаністом і співаком Нетом Кінгом Коулом.

Одна з організаторів проекту Сара Матараццо розповіла, що кожен новий альбом, який з'являється під Різдво, виходить занадто традиційним. Тому вона намагалася придумати щось сучасне для нового покоління. Газета відзначає, що, мабуть, в уявленні Матараццо про дух нового покоління цілком вдало вписався ветеран сцени - Маккартні, якому в цьому році виповнилося 70. Тим не менше, сама вона зазначила, що навіть політ на Місяць був би менш значущою для неї подією, ніж участь гітариста The Beatles в цьому проекті.

У записі збірки взяли участь як знамениті артисти, так і менш знайомі публіці фолк і інді музиканти. Американська рок-група The Shins виконає пісню самого сера Пола Wonderful Christmastime, яку він співав зі своїм ансамблем The Wings. Американський музикант Руфус Уейнрайт разом з естрадною співачкою Шарон ван Еттен записали дуетом Baby, It's Cold Outside.

У записі альбому також взяли участь британська співачка Холлі Голайтлі, "королева соулу з Нью Орлеана" Ірма Томас, інді-група Y La Bamba, а також колективи Calexico, the Punch Brothers та інші. Продюсером виступив гітарист гурту американської рок-групи The Decemberists Кріс Фанк. Фрагменти записів можна послухати на сайті безкоштовного розповсюдження аудіо-контента SoundCloud.


Читати також