На фестиваль «Підкамінь» завітають гурти «ROCK-H» та «КОРАЛЛІ»

На фестиваль «Підкамінь» завітають гурти «ROCK-H» та «КОРАЛЛІ»

Молодий мукачівський гурт «ROCK-H» та «КОРАЛЛІ» з м. Івано-Франківськ представлять на Підкамені нові музичні програми.

«Після минулорічного виступу на «Підкамені» ми отримали безліч хороших відгуків, що додало наснаги писати музику. У січні цього року ми записали новий альбом «Отава», пісні з якого Ви почуєте незабаром на фестивалі!», - діляться творчими успіхами учасники українського рок-гурту «ROCK-H».

Рок-Вар’яте «КОРАЛЛІ» ж представить на фестивалі програму ще не записаного, третього за рахунком альбому. «Шанувальники побачать його на платівках наприкінці 2013 року, а відвідувачі фестивалю зможуть почути вживу вже зовсім скоро!», - розповів про плани менеджер та учасник гурту Мишко Адамчак, який формує музичну програму фестивалю «Підкамінь».

Довідка:

«ROCK-H» - український рок-гурт з Мукачевого, Закарпаття. Півфіналіст проекту «Свіжа кров» на телеканалі М1, лауреат фестивалю «Червона рута».

Свій стиль характеризують як рок з елементами академічної музики і закарпатського фольклору. Більшість пісень гурт виконує закарпатським говором, самі називають його «русинською бесідою».

Слово «Рокаш» (угор. rakás) закарпатською говірою означає «гурт», «купу», «спільноту» і разом з тим має корінь «рок», позначаючи стиль музики колективу.

«КОРАЛЛІ» - (Карпатські Аллігатори) — фолк-рок гурт з Івано-Франківська з промовистим стильовим визначенням «Рок-Вар'Яте».

Починаючи з 2008-го року «трембітно-амбітна» команда «аллігаторів» розвивається як творча експериментальна студія. Завдяки міксу музичних стилів ф’южн та панк-рок зі звучанням карпатських народних інструментів (трембіта, сопілка, дримба) хлопці стали бажаними гістьми на провідних українських фестивалях: «Рок-Січ», «Підкамінь», «Уніж», «Захід», «Славське-Рок», «МаZепа-Фест», «Fort.Missia», «Потяг до Яремче», «Рок-Коляда», «Франко-Фест» та інших.

Зараз Рок-Вар'Яте «КораЛЛі» – явище музичне, мистецьке, світоглядне. Своєрідна філософська позиція, яка згуртовує людей, котрі живуть енергією позитиву й позитивні заряди відпускають у світ.

Василий Гуртовый


Читати також