Новини з АРТПОЛЯ 2013

Новини з АРТПОЛЯ 2013

За чотири тижні АртПоле буде вже в розпалі:) Тим часом на сторінці фестивалю — програма від Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та ін.

Крім програмних на сторінці з’являються побутові й транспортні новини, зокрема, про трансфери з Івано-Франківська. Також звертаємо вашу увагу, що перебування у фестивальному наметовому містечку можливе лише за умови наявності квитка. Передпродаж квитків — зараз вони коштують 290 грн на весь фестиваль і 250 грн на останні три дні — закінчиться 1 липня, потім їх ціна становитиме 350 грн на всі дні і 100 грн на один день фестивалю.

Є також новина для киян, яким справи не дозволяють виїхати за межі рідного міста — 10 липня в Бочці на Подолі відбудеться старт-паті фестивалю за участю наших фінських гостей Faarao Pirttikangas, подробиці незабаром.

АртПоле рекомендує:

Конкурс від наших партнерів HeadHunter

Перемігши з фотографією власної поробки з офісної канцелярії, можна отримати корисне — тиждень навчання в бізнес-таборі у Буковелі, чи приємне — сюрприз від каталогу подарунків Bodo. Конкурс триває ще кілька днів, до 16 червня.


Читати також