Учасник гурту АнтитілА став переможцем Московської бієнале

Денис Швец победил фото на московском биенале

Фотографія, яку зробив Денис Швець, барабанщик групи АнтитілА, стала переможцем конкурсу фотографій з Instagram в рамках 5-ї Московської бієнале.

Фото Дениса припало до душі членам журі конкурсу, які виділили його з більш ніж 8 тисяч знімків, отриманих оргкомітетом. У нагороду, Денис отримає від організаторів конкурсу новий смартфон, свою фотографію, надруковану на полотні і набір квитків в музеї Москви.

 Денис Швець, барабанщик групи АнтитілА: «Про конкурс я дізнався з Facebook, так як фотографія - це моє недавнє хобі, то я відразу вирішив відправити роботи на конкурс instaART, який проходив в рамках 5-ої московської бієнале. Відправив і забув. Був приємно здивований, коли в коментарях прочитав, що деякі з моїх робіт експонуються на Ризькому вокзалі в Москві (одна з майданчиків бієнале). Моє ставлення до фотографії неоднозначно, я не хочу називатися фотографом, швидше, я ловлю окремі кадри, виділяю їх і зупиняю у своїх фотороботах».

А побачити і почути фірмовий драйв Дениса разом з групою АнтитілА можна буде зовсім скоро, 29 листопада 2013 р. в київському CARIBBEAN CLUB на концерті-презентації нового альбому «Над полюсами».


Читати також