Телебачення та мобільний зв'язок в Україні сьогодні

Телебачення та мобільний зв'язок в Україні сьогодні

Суспільне зняло кодування на супутнику, Megogo відкрив доступ до новинних каналів

Український громадський мовник Суспільне знімає кодування на час воєнного стану.

Про це йдеться у заяві Суспільного.

"UA:Перший зняв кодування – трансляція доступна в Україні та за кордоном. Пропонуємо всім медіа використовувати ефір у вільному доступі", – йдеться у повідомленні мовника.

Ретрансляція іншими медіа ефіра Суспільного доступна в Україні та за кордоном.

Український медіасервіс MEGOGO відкрив вільний доступ до низки новинно-інформаційних каналів. Безкоштовно у сервісі доступні: UA:Перший, 1+1, ICTV, ICTV, 24 канал, 5 канал, Новини 24, Рада, Інтер, BBC World News.

Мобільні оператори готові надавати зв’язок за нульового балансу

Оператори мобільного зв'язку та "Укртелеком" готові надавати зв'язок українцям навіть за відсутності коштів на їхніх рахунках.

"Робимо все можливе, щоб усі залишалися на зв'язку навіть із нульовим балансом", – розповіли у "Vodafone Україна".

В "Укртелекомі" повідомили, що рішення не відключати абонентів за несплату, а також абонентів з нульовим балансом від надання послуг було ухвалено оператором цього ранку.

Натомість lifecell нараховує всім своїм користувачам пакет послуг без додаткової плати. Він містить 30 хвилин для дзвінків на будь-які номери в Україні та 5 ГБ мобільного інтернету. Його можна використовувати протягом 30 днів".

Оператор зазначив, що хоча мережа наразі справно працює, в умовах, коли мільйони людей одночасно здійснюють дзвінки, іноді з'єднання може відбуватися не відразу.

У "Київстарі" повідомили, що дзвінки в мережі оператора будуть доступні для всіх абонентів передплати навіть без оплаченого пакету послуг за їх тарифом. Оператор також скасовує комісію у рамках послуги "Екстра гроші", завдяки якій можна замовити додаткові кошти на свій рахунок, а повернути пізніше.

Крім того, "Київстар" безкоштовно надаватиме послугу "Домашнього Інтернету": всі клієнти, у яких послуга була відключена через відсутність коштів на рахунку, знову можуть нею користуватися.

Для абонентів контрактної та корпоративної форми обслуговування вдвічі збільшили кредитні ліміти у тарифах на строк до двох місяців. Для користувачів фіксованих послуг (інтернет, телефонія та передачі даних) "Київстар" продовжує термін оплати рахунку на 30 днів.


Читати також