​росія виходить із мирних переговорів з Японією

​росія виходить із мирних переговорів з Японією та скасовує безвіз на Курилах. Війна в Україні 2022

російська федерація виходить із переговорів з Японією про укладення мирного договору та скасовує безвізові поїздки для японців на південні Курильські острови. Цей захід є відповіддю на санкції проти рф.

Про це повідомляє МЗС росії.

Повідомляється, що у зв'язку з японськими санкціями проти росії за війну проти України російська сторона не має наміру продовжувати переговори з Токіо про укладання мирного договору, який не було підписано після Другої світової війни.

"Прийнято рішення про припинення безвізових поїздок японських громадян на основі угод про безвізові обміни між південними Курильськими островами російської федерації та Японією від 1991 р. і про максимально полегшені відвідування колишніми японськими жителями південних Курил місць свого колишнього проживання від 1999 р.", - йдеться у повідомленні. повідомленні.

Крім того, російська сторона виходить із діалогу з Японією про налагодження спільної господарської діяльності на південних Курилах. А також блокує продовження статусу Японії як партнера Організації Чорноморського економічного співробітництва із секторального діалогу.

Нагадаємо, раніше Японія розширила санкції проти росії за вторгнення в Україну, внісши до чорного списку 15 представників російських міністерств та 9 державних компаній та організацій.


Читайте также