Плани на лютий Yakaboo Publishing

Плани на лютий Yakaboo Publishing

Curly management. Як управляти проєктами, не зраджуючи собі

Діна Волинець (Дизайн обкладинки: Юлія Вус)

Curly management. Як управляти проєктами, не зраджуючи собі Діна Волинець

Ми всі плануємо в блокнотах і на папірцях, у програмах та каскадних схемах, розробляючи проєкти, складаючи списки на день або на рік. Але опитування свідчить, що ми виконуємо у найліпшому разі — 70 %, у середньому — не більше ніж 50 % від запланованого. Втім, припустимо, що все йде за планом. Але чи отримуєте ви задоволення від цього процесу? Чи ці цілі справді ваші? Чи не спіткає вас на півдорозі вигорання? Ця книжка розповість, як, додавши до класичного проєктного менеджменту кілька кроків, можна залишатися фанатом планування і стратегування, але при цьому не вигорати й не витрачати час на те, що для вас неважливо.

Авторка - методологиня і тренерка програм навчання фасилітації, проєктного менеджменту та стратегічного розвитку для представників креативних бізнесів, громадських організацій та молоді.

Ця книжка планується у лютому в паперовій версії. Зараз є в продажу електронна.

Вибрані твори

Майк Йогансен (Дизайн обкладинки: Анна Гаврилюк)

Вибрані твори Майк Йогансен

Серія «Yaka ШКОЛА» від Yakaboo Publishing представляє вибрані твори Майка Йогансена, письменника доби Розстріляного відродження й одного із засновників.

ВАПЛІТЕ. Митець зберігав у творчості незмінну індивідуальність, часто вдавався до експериментів, які можемо спостерігати і в прозі, і в поезії, а часто — у поєднанні їх у межах одного тексту. Йогансена вважають не лише талановитим письменником, а й перекладачем і літературознавцем, роботи якого актуальні й донині.

До збірки увійшли всі твори автора, представлені в оновленій шкільній програмі для обов’язкового вивчення, а також рекомендовані навчальною програмою для додаткового читання, як-от: повість «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швейцарію», поезії «Сентиментальний романс», «Голод», «Перед боєм» тощо.

Тепер серія буде виходити і у паперовому форматі. Нараз книжка є в електронному вигляді.

Виховання харчування: 10 кроків до здоров’я вашої дитини

Наталія Самойленко, Анна Бєлокоз (Дизайн обкладинки, іллюстрації: Аліна Тищук)

Виховання харчування: 10 кроків до здоров’я вашої дитини Наталія Самойленко

У своїй книжці Наталія Самойленко та Анна Бєлокоз, експертки у сфері дієтології та ендокринології з багаторічним стажем, розкажуть усю найважливішу інформацію про дитяче харчування, основи фізіології харчування у дитячому віці, причини набору чи дефіциту ваги і проблем зі здоров'ям дитини. Ви навчитеся складати раціон та питний режим з урахуванням віку та рівня фізичної активності вашої дитини. Також зможете правильно застосувати знання на практиці: організовувати дитячі свята, планувати графік харчування та знаходити альтернативу нездоровим продуктам. Вам стануть у пригоді безліч підказок, рецептів, корисних таблиць, списків закупок і навіть ігри, які ви зможете запропонувати своїм дітям. Плекаймо здорове майбутнє!

Наразі ця книжка є у електронній версії.


Читати також