Сухий душ

Все про сухий душ. Особливості та переваги сухого душу.

У житті кожної людини трапляються ситуації, коли підтримка необхідного рівня особистої гігієни стає проблемою. Під час подорожей, у довгих походах, у військово-польових умовах не завжди є можливість прийняти душ. Також гігієнічних процедур потребують і лежачі хворі, які самостійно не здатні їх здійснити. Вирішити проблему допоможе унікальний гігієнічний засіб - сухий душ, що не потребує ополіскування. Після процедури шкірний покрив стає чистим і зволоженим, набуває приємного запаху.

Особливості сухого душу

Комплект для очищення шкіри містить губку, просочену гіпоалергенним гелем, саше з водою та одноразовий рушник. Продукція призначається для військового використання, але також сухий душ стане у нагоді і в поході, в подорожі, полегшить догляд за лежачим хворим.

Для використання засобу достатньо невеликої кількості води. Завдяки застосуванню натуральної фібротканини для виготовлення губки, відсутності барвників та шкідливих компонентів сухий душ підійде власникам будь-якого типу шкіри. Засіб можна використовувати навіть для немовлят. Рушник зі спанлейсу, що йде в комплекті з мочалкою, має бактерицидні властивості, відмінно поглинає рідину. Гель, яким просочена губка, має дезінфікуючу дію.

Сухий душ для лежачих хворих, військових та мандрівників протестований професійними дерматологами. Сировина, яка використовується у виготовленні гігієнічного засобу, відповідає стандартам якості ЄС.

Переваги сухого душу

Використання одноразових губок для очищення тіла відрізняється рядом переваг, а саме:

  • безпекою. На відміну від багаторазових мочалок, при використанні одноразової губки знижується ймовірність виникнення грибкових та інфекційних патологій. Сухий душ не містить агресивних хімічних речовин, що зазвичай знаходяться в традиційних гігієнічних засобах. Це може бути корисним для людей з чутливою шкірою або алергіями на хімічні речовини;
  • багатофункціональністю та практичністю. Виріб можна використовувати і на сухій, і на вологій шкірі. Купити сухий душ варто для очищення шкірного покриву у відрядженнях, на пікніках, губка незамінна при догляді за лежачими хворими та у військово-польових умовах;
  • компактністю. Виріб не займає багато місця, його можна завжди носити із собою, його можна приймати будь-де, де є достатньо місця для виконання процедури;
  • економічністю. Щоб спінити губку, достатньо 50 мл води. Дорослій людині нормальної комплекції для очищення всього тіла достатньо 1-2 виробів. Сухий душ майже не потребує використання води, що дозволяє зберегти значну кількість води. Це може бути особливо корисним в регіонах з обмеженим доступом до води або тих, де вода є дефіцитом;
  • екологічністю. Для виготовлення губки використовується високоякісний матеріал, який може зазнавати вторинної переробки;
  • економією часу. Сухий душ зазвичай займає менше часу, ніж традиційний водний душ. Це може бути корисним для людей, які мають обмежений час на гігієну.

Як використовувати сухий душ

Змочену невеликою кількістю води мочалку необхідно стиснути кілька разів у руці, щоб утворилася піна. Губкою м'яко та обережно протирають шкіру, після чого обтирають її рушником, який входить у комплект. Використані засоби викидають.

При застосуванні сухого душу слід враховувати деякі особливості. Губку не варто мочити повністю, інакше вона втратить свою ефективність. Після 15 днів щоденного використання продукту необхідно прийняти повноцінний душ.

Слід пам'ятати

  1. Сухий душ не забезпечує такого ж рівня очищення, як традиційний водний душ. Це може бути особливо помітним в випадку, коли ви пітнієте або піддаєтесь більшому забрудненню.
  2. Сухий душ не забезпечує такого ж рівня зволоження шкіри, як водний душ. Тому може бути корисним використання лосьйонів для зволоження після процедури.

  3. Важливо користуватися якісними серветками для сухого душу, щоб уникнути подразнення шкіри.

  4. Сухий душ не замінює повноцінного водного душу, і його можна використовувати лише як альтернативу у випадках, коли немає доступу до води або для економії часу.

Запобіжні заходи та умови зберігання сухого душу

При використанні гігієнічного засобу не можна допускати контакту піни з очима, попадання її в порожнину рота. Виріб слід зберігати у недоступному для дітей місці. Воно має бути захищене від надто високих чи низьких температур, впливу прямих сонячних променів. Термін придатності – 3 роки. Після розкриття упаковки потрібно використовувати губку протягом 12 місяців.

Висновки

Узагальнюючи, сухий душ є корисною альтернативою традиційному водному душу в ряді ситуацій, таких як відпустка на природі або обмежений доступ до води. Цей метод дозволяє заощадити воду і час, а також є більш м'яким для шкіри. Однак, важливо пам'ятати, що сухий душ не забезпечує такого ж рівня очищення і зволоження шкіри, як водний душ. Тому варто використовувати його лише в обмеженій кількості і відразу застосовувати зволожуючі засоби.


Читати також