Переваги відеоспостереження та відеоаналітики

Переваги відеоспостереження та відеоаналітики

Відеоаналітика є потужним інструментом для виробництва, оскільки вона дозволяє автоматизувати процес контролю якості, знижувати витрати і збільшувати продуктивність. Ось деякі з переваг відеоаналітики на виробництві:

 • Автоматизація процесів контролю якості: Відеоаналітика дозволяє здійснювати автоматичний контроль якості продукції в режимі реального часу, що дозволяє виявляти дефекти швидше і ефективніше, а також знижувати відсоток браку.
 • Моніторинг робочих процесів: Відеоаналітика може відслідковувати рухи робочих процесів і виявляти можливі проблеми, такі як затори або зупинки виробничої лінії. Це дозволяє знижувати час простою виробничої лінії та збільшувати її продуктивність.
 • Оптимізація логістики: Відеоаналітика може допомогти покращити ефективність логістичних процесів, які включають переміщення матеріалів та готової продукції по виробництву. За допомогою відеоаналітики можна відслідковувати маршрути переміщення, виявляти проблеми в логістичних процесах та вносити необхідні корективи.
 • Покращення безпеки: Відеоаналітика дозволяє відслідковувати дії працівників та виявляти потенційно небезпечні ситуації, такі як небезпечні рухи на виробничій лінії або недотримання правил безпеки. Це допомагає знизити ризик нещасних випадків на виробництві.

Відеоспостереження на виробництві може мати багато переваг, ось декілька з них:

 • Покращення безпеки працівників: Відеоспостереження дозволяє відслідковувати дії працівників на виробництві та виявляти потенційно небезпечні ситуації, такі як недотримання правил безпеки або небезпечні рухи на виробничій лінії. Це допомагає зменшити ризик нещасних випадків на виробництві та забезпечити безпеку працівників.
 • Запобігання крадіжок та втрат: Відеоспостереження може допомогти запобігти крадіжки матеріалів, інструментів та обладнання, а також виявити втрати, що можуть виникати на виробництві.
 • Виявлення проблем та їх вирішення: Відеоспостереження дозволяє відслідковувати робочі процеси на виробництві та виявляти можливі проблеми, такі як затори або зупинки виробничої лінії. Це дозволяє оперативно вживати заходів для вирішення проблем та зменшення часу простою виробничої лінії.
 • Покращення контролю якості: Відеоспостереження дозволяє відслідковувати процеси виробництва та виявляти дефекти на продукції в режимі реального часу. Це допомагає знизити відсоток браку та забезпечити високу якість продукції.
 • Зниження витрат: Відеоспостереження може допомогти зменшити витрати на виробництві, зокрема, за рахунок зменшення крадіжок, втрат та витрат на контроль якості.

Відеоаналітика - це процес аналізу відео- та аудіоматеріалів за допомогою комп'ютерних алгоритмів. Вона може допомогти вирішувати різноманітні задачі, пов'язані з використанням відеоінформації, зокрема на виробництві.

Ось декілька способів, які демонструють, як відеоаналітика може допомогти на виробництві:

 • Покращення безпеки на виробництві: Відеоаналітика може виявляти потенційно небезпечні ситуації на виробництві, такі як недотримання правил безпеки або небезпечні рухи на виробничій лінії. Це допомагає зменшити ризик нещасних випадків та забезпечити безпеку працівників.
 • Покращення контролю якості: Відеоаналітика може допомогти виявляти дефекти на продукції в режимі реального часу та попереджати можливі проблеми з якістю продукції на виробництві. Це допомагає знизити відсоток браку та забезпечити високу якість продукції.
 • Покращення ефективності: Відеоаналітика може допомогти виявляти можливі джерела витрат та зайвого простою на виробництві. Вона може допомогти виявляти можливі проблеми з обладнанням та процесами виробництва, що дозволяє зменшити витрати на ремонт, утримання та обслуговування обладнання.
 • Виявлення шахрайства та крадіжок: Відеоаналітика може виявляти потенційні випадки крадіжок та шахрайства на виробництві, що допомагає зменшити витрати та збільшити прибуток компанії.
 • Розміщення відеоаналітики в камері відеоспостереження має кілька переваг, серед яких можна відзначити наступні:
 • Швидкість обробки даних: Розміщення відеоаналітики в камері дозволяє обробляти дані в режимі реального часу. Це означає, що система може реагувати на події миттєво, без затримок, що може бути особливо важливо на виробництві, де відступ в секунду може коштувати дорого.
 • Економія пропускної здатності мережі: Розміщення відеоаналітики в камері може зменшити навантаження на мережу, оскільки дані аналізуються непрямо в камері, а не передаються для обробки на сервер. Це може зменшити затримки та покращити якість зображення.
 • Надійність: Розміщення відеоаналітики в камері може забезпечити більш високу надійність системи, оскільки це дозволяє уникнути проблем, пов'язаних з відмовою сервера або інших проблем, які можуть виникнути під час передачі даних на сервер.
 • Захист приватності даних: Розміщення відеоаналітики в камері може допомогти зменшити ризик порушення приватності даних, оскільки вона дозволяє аналізувати дані на місці і передавати лише результати аналізу на сервер. Це може зменшити ризик витоку конфіденційної інформації та порушення прав людини на приватність.
 • Легкість встановлення та обслуговування: Розміщення відеоаналітики в камері може зменшити складність встановлення та обслуговування системи.

Джерело:  https://intervision.ua 


Читати також