Співачка Я Тоня презентує сингл «Так звучить мій спокій»

Співачка Я Тоня презентує сингл «Так звучить мій спокій»

Співачка Я Тоня презентує свій новий сингл «Так звучить мій спокій» разом з однойменним Lyric Video, який вже доступний в YouTube.

«Так звучить мій спокій» — це діалог зі слухачем, де вона спочатку розповідає про занурення у відчуття спокою, а потім запрошує аудиторію відчути його разом з нею у танці. Трек супроводжується Lyric Video, в якому Тоня задокументувала на камеру себе у стані спокою.

«”Так звучить мій спокій" - давно не відчувавши стану спокою, я занурююсь у свої спогади, особливо з дитинства. Це відчуття в мене асоціюється з серпневим полем, в якому я бігала поміж квітів та трав, які дряпали мої ноги. Там я не соромилась співати свої пісні, в яких не було тексту, тому у приспіві ви можете почути лише вокалізи – вони слугують тим зворотнім кадром, в який не один раз я хотіла повернутись. Вірю, що у цій пісні кожен знайде свій спогад, який поверне його у спокій», — розповідає Я Тоня.

Про проєкт:
Я Тоня — це авторський проєкт співачки Тоні, в якому вона знайомиться з новими слухачами, розкриваючи розуміння почуттів. До пісні «Так звучить мій спокій» вона випустила пісню «Неоновий вальс» (2021 рік) та пісню «Додому» в колаборації з артистом KUTOVYI (2023 рік), яка набрала більше ніж 100 000 прослуховувань в Spotify.


Читати також