Українська співачка POLOSKOVA випустила пісню «Немає зв’язку» мовою жестів

Українська співачка POLOSKOVA випустила пісню «Немає зв’язку» мовою жестів

10 серпня українська співачка POLOSKOVA презентує свій сингл «Немає зв’язку» одразу на кількох радіостанціях. Ця пісня про «Вчасно зараз» - ніколи не відкладайте на потім хвилину з мамою, дитиною, коханим чи близькими. Скажи «я тебе люблю» зараз!

Основна ціль треку  «Немає зв’язку» – привернути максимальну увагу до людей, які не чують, щоб це стало поштовхом для створення фондів та організацій, існуючих компаній, які б наймали хоча б одного спеціаліста який спілкується мовою жестів. Ніхто не повинен почувати себе самотнім, тим паче в часи війни.

Першим треком співачка відкриє свій сольний міні альбом «Немає зв’язку», до нього увійдуть 5 пісень, які написали автори Інга та Володимир Кагарлик, які вcтигли створити пісні для DOROFEEVA, NK, Время и Стекло, PTP, MOZGI. Крім того артистку підписав новий Український лейбл (творче об’єднання) Unlock Music, створенний соунд продюсером В. Кагарлик (в минулому директор студії Mozgi) та автором І. Кагарлик.  Unlock Music  на сьогодні підписав 4 молодих артисти. Основною місією лейблу – є підтримка та розвиток молодих талантів та прагнення ділитися набутим досвідом.

Зі слів співачки POLOSKOVA:

"Ми сьогодні не маємо права бути байдужими і повинні зрозуміти кожного і кожному допомогти відчувати себе захищеним та потрібним. Звязок між нами – наш генетичний код, що обєднує та веде до перемоги."

На пісню відзнято кліп, яким POLOSKOVA хоче показати світу незахищених особливих людей, які не мають змоги почути звуки сирен, голос близьких, не можуть сказати про свої тривоги та страхи. Для цієї важливої теми Оля вивчила мовою жестів текст пісні.

«Немає зв’язку»  потрапила до ротації на топових радіостанціях України та кліп стрімко набирає перегляди в YouTube та Tik Tok. До кінця року співачка планує випустити ще 4 пісні та відкрити міні альбом.


Читати також