Співачка YAROMIYA презентувала новий ліричний сингл про кохання «Недосказано»

Співачка YAROMIYA презентувала новий ліричний сингл про кохання «Недосказано»

Тендітна, але дуже глибинна співачка YAROMIYA, яка не боїться руйнувати стереотипи та часто підіймає важливі меседжі у своїх піснях, презентує новий осінньо-меланхолічний сингл під назвою - «Недосказано».

"«Недосказанно» - це історія про важливість розмов з близькими для вас людьми. Іноді потрібно зловити "дзен" та обовʼязково поговорити зі своєю половинкою, аби не було недосказаностей. Існує багато історій, коли люди не говорять про свої почуття, а потім роками про це жалкують. Краще зателефонувати тут і зараз і сказати все: що відчуваєте, що на душі, чим би хотіли поділитись", - прокоментувала YAROMIYA.

Вайб пісні - осінньо-меланхолічний, але з цікавим та мелодійним саундом. Сингл "Недосказано" створений для тих, хто завжди намагався знайти правильні слова, але вони лишалися недосказаними. Фактично, нову пісню можна сміливо називати сповіддю, яку люди можуть використовувати для вираження власних почуттів.

"Дуже хочу, аби одним з символом осені, був мій трек. Пісня, яка, можливо, накриє вас хвилею ностальгії, надмірної чесності перед собою і перед близькими. Але саме зі своїми людьми ви маєте не боятись виражати всі свої емоції та відчуття. Беріть горнятко какао, вмикайте "Недосказано" і відчуйте цю пору сповна! Нехай це стане вашим особистим маніфестом", - YAROMIYA.

Справжня та щира премʼєра «Недосказано» доступна на офіційному YouTube-каналі YAROMIYA та на всіх музичних платформах!

Читати також