7TEEN’S презентують новий трек «Прощавай» у оновлених образах

7TEEN’S презентують новий трек «Прощавай» у оновлених образах

Молодіжний бенд 7TEEN’S презентує нову музичну роботу “Прощавай”, присвячену аб’юзивним стосункам. На цей раз учасники надали перевагу ліриці та темі, яка знайома багатьом закоханим серцям.

“Прощаавай” - історія про стосунки, де хлопець вирішив все завершити “по-англійськи”. Він розуміє причинений біль, проте гординя не дозволяє йому вибачитися за образи та своє рішення. А дівчина, своєю чергою, переживає та страждає. Але знаходить в собі силу та внутрішню повагу та говорить “Прощавай”, - розповіли про пісню 7TEEN’S.

У відео учасники бенду приміряли на собі елегантні образи. На цей раз 7TEEN’S з’явилися у лаконічних чорних костюмах та сукнях. За словами учасників, цей колір символізує завершений етап у стосунках.

“Ця музична робота відзнята у форматі сповіді. Тільки стілець, світло та історія про розбиті серця. Довершує наш кліп танцівниця. Саме вона через танець передає усі переживання героїв. Проте позаду неї - біле світло, наче у кінці тунелю. Це говорить про те, що усі ситуації в житті потрібно сприймати як життєвий досвід. Прожити їх та рухатися далі”, - розповіли 7TEEN’S.

Відеороботу відзняли вже відомі Pilots Production на чолі з режисеркою Катериною Горіною. За стиль відповідала Ната Садова. 


Читати також