Гурт Dead Pink представив новий кліп на пісню «Dream Girl»

Гурт Dead Pink представив новий кліп на пісню «Dream Girl»

Молодий альтернативний гурт Dead Pink вривається в українську музику з проривним синглом Dream Girl. Трек не тільки залетить усім фанатам жанру, а й дасть можливість посперечатись про місце сучасної дівчини у стосунках та ще раз нагадає про системний сексизм.

Dead Pink — новий проєкт, склад гурту почав формуватись наприкінці 2022 року. Засновником та композитором гурту є Сергій Карацуба, який зумів подолати апатію від війни та створив багато музичного матеріалу.

Зараз в Dead Pink разом з Сергієм (гітара), грають Андрій Мошкін (бас) та Костянтин Фуртатов (ударні). Головною родзинкою та голосом є Оксана Паршенко, чий вокал вже визнаний одним з найпотужніших та харизматичних на сучасній українській альтернативній сцені.

Наразі Dead Pink активно гастролюють Україною та завойовують любов слухачів. За словами представників музичної преси фішкою гурту є багатоголосся, в основі якого енергійний жіночий вокал, що доповнюється й урізноманітнюється жорсткими гітарними рифами,  мелодійним басом та бек-вокалом, що поглиблює музичну картину.

Dead Pink поєднують драйвову музику, під яку неможливо встояти, зі змістовними текстами. Гурт створює лірику, яка заснована на особистих переживаннях, пошуках і розумінні себе з викриттям соціальних і інколи навіть філософських проблем.

В літній сезон 2024 року Dead Pink вриваються з новим хітом Dream Girl. Під цю пісню можна не лише танцювати, а й розкрити для себе проблеми стосунків та необхідності боротьби зі стереотипами.

«Ця пісня про стосунки, в яких від тебе вимагають бути дівчиною мрії, а у відповідь нічого не дають», — розповіли учасники Dead Pink. В такій ситуації спочатку проходить відчуття кохання, а потім зростає бажання жорстоко зруйнувати всі ілюзії партнера та безкомпромісно розірвати стосунки та відправити його шукати собі «маніакальну фею дівчину мрії» (MPDG)», — заявили автори.

Таким чином пісня піднімає питання сексизму та пов‘язує це з незрілістю і з неможливістю такої людини бути спроможною на довготривале та щасливе співіснування.

Цей трек ідеально транслює емоційний стан, коли тобі урвався терпець. Пісня описує емоцію, коли неможливо виправити ситуацію і тобі залишається тільки поставити крапку.

Dead Pink присвятили цю пісню тим, хто стикається з ґендерною дискримінацією і більше не згоден з цим миритись.Не зважаючи на складну проблематику, пісня має дуже простий та зрозумілий кожному меседж: «Дайте волю своїм почуттям. Стрибайте та співайте прямо зараз та відпускайте емоції».


Читати також