Гурт LASTIVKAVA випустив трек «Ударами» про реалії українців

Гурт LASTIVKAVA випустив трек «Ударами» про реалії українців

Гурт LASTIVKAVA презентує меланхолійно-життєву композицію «Ударами». Пісня, сповнена алегоріями та порівняннями, розповідає нам про сьогоденність. Про те, як наше життя змінилося на «до» та «після» і як страшні моменти, прочитані раніше у книжках історії, стали нашою реальністю.

«Кожен митець переживає трагедію по-своєму. В цій пісні немає гайпу, «Ударами» - присвячена власному болю. Я намагаюся ні на хвилину не забувати про тих людей, які поклали своє життя на вівтар. Вони приносять найбільшу жертву, яка тільки існує на цій планеті. Наші воїни живуть у болотах та крові вже третій рік поспіль. Я вважаю, що військово-реалістичні пісні потрібні. Адже це говорить, що ми не забуваємо, скільки вже тисяч солдат віддали своє життя за нашу свободу», - зазначила лідерка гурту Христина Галайко.

Як зазначає гурт, попри те, що пісня була написана на одному диханні, учасники довго вагалися випускати її у світ. Однією з причин, чому трек відтепер звучить, стала реакція людей на його виконання під час концертів. 

“Ударами” ми виконали на концертах лише декілька разів. Просто емоційний фідбек був неймовірним. І ми зрозуміли, що цей трек має почути світ”, - підкреслює LASTIVKAVA.

Гурт LASTIVKAVA зʼявився завдяки несподіваному знайомству. Наразі до складу входить два учасники: Олег Лацик (гітарист та автор пісень) і Христина Галайко (фронтвумен). Гурт активно виступає на благодійних заходах та для українських захисників. 

Христину багато українців запамʼятати завдяки участі у проєкті «Голос. Діти», який надав їй свого часу творчого поштовху.

«Я інколи згадую участь в «Голос. Діти». Тоді для мене це було неймовірним досягненням. Вже тоді проєкт йшов у воєнній Україні. Минуло сім років, а в нашій країні досі продовжується війна. Тому вас вже відверто можна назвати голосом війни, оскільки особисто я більш ніж половину життя живу під час воєнних дій», - резюмувала фронтвумен. 


Читати також