Новий данський мультсеріал «Їжачок» виходить на ютуб-каналі «Бробакс»

Новий данський мультсеріал «Їжачок» виходить на ютуб-каналі «Бробакс»

«Їжачок»: новий мультсеріал для наймолодших на «Бробаксі»

Новий мультсеріал «Їжачок» від данського суспільного мовника DR вперше в Україні буде доступний на дитячому ютуб-каналі «Бробакс» від Суспільного Мовлення.

З 1 липня двічі на тиждень з’являтимуться нові серії на ютуб-каналі «Бробакс». Щовівторка та щосуботи дивіться веселий пізнавальний мультсеріал про пригоди допитливого їжачка та його друзів — розумну сову Рут, зухвалого динозаврика Тромле і маленького сміливого хробачка Орма.
Сюжет дитячого мультсеріалу «Їжачок» досить простий і розповідає про пригоди головного героя — їжачка та його друзів у великому світі. Маленькі тваринки не соромиться пірнати з головою у відкриття та пригоди, що неодмінно викличе захоплення у всіх, хто за ними спостерігатиме.

Мультсеріал розрахований на найменшу вікову категорію — дітей від одного до трьох років. Починаючи з липня до грудня включно вийде 49 серій відомого данського мультсеріалу.

«Завдяки міжнародній співпраці Суспільного з DR, українські діти матимуть можливість переглядати якісний контент світового рівня. Наразі триває процес адаптації ще одного проєкту від Данського суспільного мовника DR, який згодом буде також доступний на ютуб-каналі “Бробакс”»,
— зазначила керівниця редакції дитячого та підліткового мовлення дирекції цифрових платформ Суспільного Юлія Дичук.

Всі маленькі герої серіалу живуть у високій траві, де навіть найменші речі для них великі. Тому друзям подобається досліджувати свій маленький-великий світ навколо, у якому з багатьма речами вони стикаються вперше. Захопливо пізнавати та відкривати нове і весело гратися — це головні заняття героїв мультсеріалу.

У мультфільмі, крім головних персонажів, є ще один герой, якого ми ніколи не бачимо — це закадровий голос ведучого. Він постійно розмовляє з їжачком і підказує йому, що робити в різних життєвих ситуаціях.

Данський суспільний мовник DR пропонує найменшому глядачеві свій бренд під назвою «Minisjang», який демонструє дітям безпечний світ, сповнений музики, веселощів та навчання. У створенні своїх мультиків та героїв він поділяє дитячий ентузіазм навіть до найменших дрібниць.

Нагадаємо, що у січні цього року Суспільне Мовлення підписало ліцензійну угоду щодо дистрибуції 52 епізодів французького мультфільму «Сімон» на території України. На дитячому ютуб-каналі Бробакс «Сімона» показують починаючи з 16 квітня, а на телеканалі Суспільне Культура нові серії транслюються щоранку з 29 квітня з понеділка по п’ятницю.
Французький суспільний мовник France TV та компанія GO-N Productions надали таку можливість на безоплатній основі.


Читати також