28 декабря 2017 в 16:53 Новости культуры 163

Танцювальне лаундж відео ЩЕДРИК від TROYE ZILLIA

Танцювальне лаундж відео ЩЕДРИК  від TROYE ZILLIA

Такого виконання Щедрика ви ще не чули! Учасники гурту Troye Zillia кажуть: «Ми впевпені, що назв деяких інструментів, які використані у пісні, не знають навіть досвідчені музиканти, тому що це новинки музичного ринку Європи та Америки».

До речі, зйомка відео виконана доволі складною технікою - one shot video, що означає, що у відео зовсім не присутній монтаж. Одним із найкращих у світі експертів із one shot video є відомий американський гурт OK GO (у складі якого грають вихідці з України). Вони роблять шедеври зйомки без монтажу, звісно, що такі роботи, мають дуже великі бюджети. А одними із засновників цієї відео техніки сміливо можна вважати гурт The Bealtles.

«Наш Щедрик зовсім іншого формату ніж всі інші колядки, які увійшли до різдвяного альбому, який ми презентуємо 3 січня 2018 року. Арсенал музичних інструментів гурту постійно більшає – тому ми добре почуваємося в нових стилях. Мені цікаво пробувати і регі, і клезмер, і електронну музику, і джазово-фолькові вокальні прийоми. Все це разом творить унікальний і ні на кого не подібний стиль Troye Zillia - фольк ф`южн» розповідає солістка гурту Анастасія

«Ритм партія Щедрика цікава поєднанням живих акустичних та електронних перкусійних інструментів. Завдяки тому, що пісня записана семплами, складається відчуття ніби там грає мінімум троє перкусіоністів. В пісні вперше в Україні прозвучали сучасні перкусійні інструменти розблені та виготовлені у Данії – Тромуси. Це великі пластиково-шкіряні барабани, які звучанням подібні частково до джембе, частково до інших шкіряних перкусій, але чим більше на них граєш, тим більше відрізняєш саме їхній сучасно-етнічний саунд. Мелодійну лінію підсилили унікальні бумвекерси – вже популярні у цілому світі. На вигляд вони як пластикові кольорові трубки, проте кожна з них налаштована і має свій особливий звук.» - ділиться секретами творення музики Стас, перкусіоніст та барабанщик гурту.

Щедрик є першим синглом із різдвяного лонгплею, який буде презентовано у соцмережах 3 січня 2018 р.

Нагадаємо, що минулого року гурт презентував містичне відео виконане у техніці флюру на пісні "Lullaby for Jesus"Ключевые слова: Танцювальне лаундж відео ЩЕДРИК від TROYE ZILLIA, 2018, трое зилля, троє зілля, новости музыки, новое видео