Російські та українські рок-музиканти відмовилися виступити на підтримку Pussy Riot

рок музиканти проти Pussy Riot
Російські та українські рок-музиканти відмовилися виступити на підтримку заарештованих учасниць Pussy Riot на концерті в Лондоні. Про це повідомляє ресурс Грани.Ru з посиланням на громадянського активіста Андрія Сидельникова.

Сидельников сам написав у Facebook, що приніс в суботу майки з написом "Free Pussy Riot!" в Російський олімпійський парк для учасників концерту - Іллі Лагутенка, Олега Скрипки та Гарика Сукачова. За кілька днів до концерту активіст звернувся до цих музикантів з відкритим листом, закликавши "проявити мужність і солідарність". Проте всі троє відмовилися виступити в захист в'язнів.

 
Соліст групи "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка подякував за майку, але відмовився надягти її. Скрипка сказав, що підтримувати Pussy Riot небезпечно, пише Сидельников. Сукачов обіцяв передарувати майку акторові Михайлу Єфремову, пояснивши, що той "радикальний".


Лідер групи "Мумій Троль" Ілля Лагутенко категорично відмовився розмовляти з Сидельниковим і зажадав від організаторів, "щоб не було ніяких фотографій, де він міг би бути відображений поруч зі слоганом", повідомляє активіст.

Зазначимо, втім, що кілька тижнів тому в пресі з'явився "лист ста" на захист Pussy Riot. За них заступилися інші відомі музиканти: Борис Гребенщиков, Гліб Самойлов, Андрій Макаревич, Діана Арбеніна, Льова Бі-2, Валерій Меладзе.

На підтримку заарештованих учасниць панк-молебню виступили найвідоміші західні музиканти: групи Faith No More, Red Hot Chilli Peppers, Franz Ferdinand, а також Стінг, Пітер Гебріел, Ніна Хаген, Марк Алмонд та інші.

Читати також