Lama (Наталя Дзеньків). Відеоробота «Привіт, привіт»

Lama (Наталя Дзеньків). Відеоробота «Привіт, привіт»

Небезпечні зйомки у Лісабонській Рів'єрі: у новому кліпі Lama ризикувала життям та закрутила роман з гітаристом

Lama Натал Дзенькв Вдеоробота Привт привт

Вже наступного четверга, 17 травня, Lama в ефірі телеканалу М1 презентує відеороботу на сингл “Привіт, привіт”. Наразі, в Мережі музиканти представили тізер кліпу. Режисером музичної робити став Віктор Скуратовський.

Lama Натал Дзенькв Вдеоробота Привт привт

Співпраця фронтвумен Lama (Наталі Дзеньків) з українським кліпмейкером Віктором Скуратовським ледь не закінчилась фатально прямо на знімальному майданчику. Зйомки були сплановані заздалегідь і мали відбуватися в Португалії - в лісі та на березі океану Sintra-Cascais Natural Park. Коли вся команда вже прибула до Лісабону, в країні оголосили штормове попередження. Але, незважаючи на це, зйомки було вирішено не переносити. По сюжету кліпу Наталя Дзеньків мала заходити далеко в океан, а головний герой, залишаючись на березі, проводжав її поглядом. В той самий момент, коли знімали фінальний дубль цієї сцени, співачку раптово накрило великою хвилею і збило з ніг. Це було настільки неочікувано, вся знімальна група кинулася рятувати артистку, але головний герой (музикант гурту Lama), який знаходився найближче до Наталі, встиг допливти до неї і, коли штормові хвилі почали затягувати співачку під воду, схопив її в останній момент і виніс на руках до берегу.

Lama Натал Дзенькв Вдеоробота Привт привт

Як закінчиться романтична історія двох закоханих дізнаємося вже зовсім скоро!

Тізер:Ключевые слова: Відеоробота Привіт,клип,привет,наталья дзенкив,Lama,Наталя Дзеньків,Віктор Скуратовський,лама,привіт,новини культури,укр музика,оф тизер,тізер

Читайте также