Promenad & Lost Tango у Львові

Promenad & Lost Tango у Львові

Загублене танго… Романтично? Атмосферно? Хвилююче? – Так!

Вишукана прем’єра з легким фльором осені. Лише 6 листопада на сцені Львівської філармонії на вас чекає дивовижна подія. Promenad & Lost Tango – прогулянка на межі снів і фантазій!

Віртуозні музиканти Назарій Пилатюк (скрипка), Петро Довгань (фортепіано), Антон Сопіга (гітара) у супроводі камерного оркестру «Академія» зачарують вас розкішним виконанням нетривіальної сучасної музики.

Яскраві діаманти на небосхилі сучасного мистецтва мало просто слухати. Їх треба відчувати, проживати разом із виконавцями, поринути і розчинитися у звуках і емоціях. Експресивний і нестримний авангард Альфреде Шнітке. Зрозумілий, завжди актуальний, пронизливий модерний карпатський фолк Мирослава Скорика. Стримана і мінімалістична, проте до щему мелодійна творчість Арво Пярта. Контрасний і пристрастний Астор Пьяцолла. На вас чекає запаморочливий коктейль!

І ще інтрига! Загублене танго! Таємниця, яку ми збережемо аж до прем’єри! Такого Львів ще не чув!

Тож не пропустіть!

6 листопада. Львівська національна філармонія.

Початок о 19:00

Promenad & Lost Tango – подія, яка вас здивує!
Ключевые слова: Новини культури Львова,концерт у львові,афіша львова,культурні події,кули піти у львові,Promenad & Lost Tango,афіша на 6 листопада,на сцені Львівської філармонії

Читайте также