2 подія до вистави Танго смерті - Місто у часи тоталітаризму

2 подія супровідної програми до вистави Танго смерті. Львівський обласний академічний театр ляльок. Афіша 2018

2 подія супровідної програми до вистави Танго смерті

Запрошуємо на захід, "Місто у часи тоталітаризму. Львів у 1939-1944 роках", який відбудеться 27.11 о 17.30.

Захід проводиться у рамках супровідної програми до проекту «Вистава «Танго смерті» Валентини Тужиної за мотивами книги Юрія Винничука як платформа для обговорення суспільно важливих питань», що його реалізує Львівський обласний академічний театр ляльок.

2 подя супровдно програми до вистави Танго смерт

Розглядатимуться теми:

- історія, яка об'єднує і роз'єднує;

- історична пам'ять, спільні герої

- події, задокументовані у хроніці Львова, трагедія Тюрми на Лонцького.

Для тих, хто не зможе бути присутнім на заході, у приміщенні Гуманітарного факультету УКУ передбачена онлайн трансляція з інтернет-сторінки Львівського театру ляльок.

Колективний перегляд відео стріму із події відбуватиметься у різних містах України у приміщеннях локальних громадських організацій. Таким чином, в обговоренні братиме участь загальноукраїнська аудиторія.

На сьогодні участь підтвердили організатори перегляду із Івано-Франківська, Лисичанська, Бахмута, Сєвєродонецька, Попасної, Полтави, Одеси.

Учасники відео мосту – глядачі, та громадські активісти з різних міст України матимуть можливість у онлайн режимі задати питання та отримати відповіді фахівців-істориків.

Захід складається із двох частин:

1. Перегляд запису екскурсії Музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» з супроводом фахівця-екскурсовода працівника музею.

2. Питання-відповіді. Обговорення.

В основі обговорення – рефлексії на події в «Тюрмі на Лонцького», описані у романі Юрія Винничука «Танго смерті».

Проект відбувається за підтримки:

Кафедри нової і новітньої історії України УКУ в рамках реалізації навчально-дослідної програми "Українське ХХ століття".

Музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».

Українського культурного фонду.

Український культурний фонд – державна установа, створена 2017 року з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.

Локація - приміщення Українського католицького університету, Гуманітарного факультету. (вул Козельницька, 2а)

Вхід вільний


Читайте также