02.03.2021
Розваги
eye 218

​Під Києвом відсвяткують Масляну за стародавніми традиціями

Масляна. Парк Київська Русь. Афіша 2021

13 і 14 березня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на наймасштабніше в Україні святкування Масляної за старослов'янськими традиціями.

На гостей чекає цілий калейдоскоп розваг і оригінальних вистав з кінними виступами, стародавніми обрядами, традиційними слов'янськими розвагами, майстер-класами та екстремальними атракціонами. А також: смачні млинці з різними начинками, різноманіття страв з вогню, спалювання величезного опудала, подарунки на масляному стовпі, а ввечері - яскрава вогняна програма.

13 і 14 березня пройде по-справжньому грандіозне святкування Масляної у справжньому, живому середньовічному місті. Відвідувачі візьмуть участь у колоритних гуляннях із розмахом у стилі Київської Русі: з безліччю давньослов'янських розваг і з видовищною шоу-програмою. На гостей чекає справжнє занурення в атмосферу середньовічних святкувань!

Відвідувачів зроблять безліч власних історичних відкриттів! І дорослі, й діти дізнаються багато нового про історію свята, про давні традиції і вірування пращурів. На гостей чекають стародавні традиції Масляної із захоплюючими виставами за участю кінно-трюкового і пішого театру Древнього Києва. А ще – урочиста церемонія зустрічі князя, яскрава авторська театралізована програма з відтворенням давніх обрядів, древній ритуал «Колодій» та виступи народних колективів. І все це в справжньому, живому середньовічному місті, в оточенні шедеврів дерев'яного зодчества!

Розпочнеться святкування з привітання Київського князя Володимира, вражаючого виїзду кінної дружини та параду прапорів князів Київської Русі. Святковим сюрпризом стане відкрита фотосесія, під час якої кожен гість зможе вийти на Велике ристалище і сфотографуватися з князем і кінними витязями, вразивши соцмережі неймовірно яскравими світлинами.

Відвідувачі Древнього Києва зможуть взяти участь в стародавньому обряді «Колодій» і побачити унікальну театралізовану постановку - «Масляничний вертеп» давньослов'янською мовою. Двічі на день можна буде побачити спалювання опудала Марени та взяти участь у дружньому хороводі навколо нього.

У неділю, 14 березня, гості побачать зміну княжої варти на Михайлівських воротах, а також зможуть приєднатися до урочистої ходи до відтвореної Василівської церкви Х століття, де відбудеться святковий молебень.

З настанням сутінків Древній Київ освітять яскраві багаття, а видовищні кінні виступи при світлі смолоскипів запам'ятаються глядачам надовго!

Головні ролі у виставах відведені унікальним коням рідкісних стародавніх порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. У тісному тандемі з досвідченими акторами-каскадерами, прекрасні скакуни вразять глядачів своєю грацією і виучкою.

У Древньому Києві можна буде не тільки насолодитися видовищною програмою, а й прогулятися на породистих конях верхи та в екіпажах, відвідати історичні експозиції, постріляти з лука та покидати сокири в середньовічному тирі, пролетіти на канатному спуску «Політайло» та швидкісний гірці «Змій Горинич» , відвідати знахарку-волхвиню, вдягнути історичні вбрання часів Київської Русі та влаштувати фотосесію в них. А також: скуштувати смачних рум'яних млинців з різними начинками, гарячих напоїв та страв з багаття, обрати оригінальні сувеніри ручної роботи в середньовічних крамницях і навчитися новому на майстер-класах.

Зігрітися і відновити сили можна в теплій Княжої корчмі. Тут можна спробувати гарячих напоїв і страв, приготованих на відкритому вогні, як за середньовічними, так і за сучасними рецептами.

За бажання продовжити свою подорож до Середньовіччя ще на день, можна залишитися на ніч в комфортабельних кімнатах (за попереднього бронювання).

Древній Київ відкривається о 10:00, початок програми о 13:30.

В програмі можливі зміни.

Древній Київ у Князівстві Київська Русь – це один з найбільших історико-культурних комплексів Європи, що не має аналогів у всьому світі. Тут на основі знань сучасної науки відтворюється Київ V-ХIII століть у реальному розмірі, з його унікальною архітектурою: монументальним оборонною спорудою «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівськими воротами (висотою 21 метр), князівськими теремами та трибунами, Василівською церквою, сторожовими вежами, садибами киян X-XIІ століть і багатьма іншими шедеврами середньовічної архітектури.

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного – в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».

Ціна квитка: повний квиток для дорослого - 250 грн. (знижки при попередній купівлі квитків з сайту Древнього Києва), для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 100 грн., для дошкільнят - безкоштовно.

Читати також


Вибір читачів
up