Міністерство культури презентує літературній сайт «Поезія Вільних»

Поезія Вільних

Війни закінчуються, а поезія – ні.

Міністерство культури та інформаційної політики за участі волонтерів створило нацпортал «Поезія Вільних».

Це майданчик, на якому кожен українець може поділитися своїми творами, які навіяла жахлива війна, розв’язана рф 24 лютого 2022 року.

Сьогодні, багато людей відчули потребу ділитися тим, що вони переживають черезпоезію, рефлексувати біль крізь змістовні рядки своїх творів.

"Кожен вірш, кожен рядок, кожне слово – це м’яка сила, яка вже частина Української історії. Після нашої перемоги, майбутні покоління мають пам’ятати крізь що ми пройшли та надихнутись відвагою і героїчною боротьбою. Долучайтеся до культурної спадщини й додавайте свої твори, адже ми точно знаємо, що війни закінчуються, а поезія – ні", - прокоментував Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики.

"За час війни я прочитав стільки сильних віршів про війну. Кожний рядок – римована воєнна хроніка. Сьогодні багато людей відчули потребу ділитися тим, що вони переживають через поезію, рефлексувати біль крізь змістовні рядки своїх творів", - зазначив Ткаченко.

Автори навіть передбачили додавання творів "18+", для перегляду яких необхідно підтвердити свій вік. Також, у кожного відвідувача є можливість проголосувати за улюблені вірші, натиснувши на "сердечко" і перемикатися між світлою та темною темами інтерфейсу.

Після перемоги України над росією МКІП випустить друковану збірку віршів, до якої увійдуть найкращі роботи талановитих митців, що долучилися до ініціативи «Поезія Вільних».


Читайте также