У Києві презентують щоденник війни «24.02» Андрія Мероника

щоденник війни «24.02» Андрія Мероника

24 лютого в Києві відбудеться презентація-знайомство із співавторами третього накладу книжки українського письменника Андрія Мероника «24.02».

«24.02» – це щоденник війни із самісінького серця країни. Книжка розповідає невигадану історію про компанію молодих людей, які опинилися посеред війни без власного на те бажання. Про те, як кожного з них «морозило» чи то від страху, чи то від холоду, коли десь поруч влучала ракета й лунав потужний вибух, який вибивав шибки та вмикав сигналізації.

За словами Андрія Мероника, «історію пишуть переможці, тому часто це її спотворює». «Головною метою цього щоденника, – підкреслює автор, – було зафіксувати джерело, де можна прочитати цю історію з перших уст, хто б потім і як її не переписував. Ці записки – щирі та суб’єктивні. З них можна робити певні корисні неофіційні висновки та зберегти для майбутнього все таким, яким воно було».

Під час заходу ви зможете поспілкуватися з автором та співавторами книжки: письменником Андрієм Мероником, переможницею конкурсу «Міс Україна Всесвіт 2021» Анною Неплях, акторками театру і кіно Настею Цимбалару та Григорієм Баклановим, блогеркою Чарою Хорив, співаком Dantes, піарником Романом Загорняком, моделлю та організаторкою подій Юліанною Ківською.

На події буде спеціальна скринька, куди можна вкинути свою історію, яку Андрій Мероник, цілком імовірно, додасть у наступні тиражі видання. У такий спосіб до творення книжки зможуть долучитися всі охочі.

Відвідувачів заходу також чекатиме символічний подарунок на згадку.

Місце: БЦ «Leonardo», вул. Богдана Хмельницького, 23 (Київ)
Дата: 24.02.2023
Час: 16:30

Вхід безкоштовний. На локації працює укриття. Попередня реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/RDrQpEAfcDsWtChg6


Читати також