Ідеальний дитячий садок

Ідеальний дитячий садок

Якщо ви так і не знайшли ідеального дитячого садка, де б за вашим малюком дбали так само, як і вдома, то варто записатися в «Країну Дитинства». Якщо ви хочете дати дитині потужний старт у розвитку, зробити її щасливою, подарувати їй безпечне та цікаве дитинство, то вам сюди!

Садок «Країна Дитинства» ще кілька років тому був одним невеликим дитячим садком для однієї групи, а сьогодні - це чотири великі філії у різних районах міста, де завжди будуть раді кожному малюку.

Приватний дитячий садок "Країна Дитинства" у Києві - це затишне та безпечне місце для розвитку та виховання малюків від 1 до 6 років. Основна місія закладів – допомогти дітям здобути навички, знання та впевненість у собі, необхідні для успішного старту в житті, зробивши їх по-справжньому щасливими. Для цього садок має висококваліфікованих педагогів та пропонує кращі світові програми, які сприяють розвитку всіх сфер особистості дитини.

Однією з ключових особливостей садка є індивідуальний підхід до кожної дитини. Колектив "Країна Дитинства" працює у тісному контакті з батьками та прагне створити для кожного малюка унікальну програму, яка враховує його потреби, інтереси та здібності. Це дозволяє максимально ефективно використовувати час, що проводиться в садку, та створювати оптимальні умови для розвитку кожної дитини.

Садок надає різноманітні послуги, включаючи повний денний режим, скорочений день і додаткові заняття з інтересів дитини. Кожен день в садочку "Країна Дитинства" проходить за програмою, яка включає освітні заняття, ігри на свіжому повітрі, творчі майстерні, а також час для відпочинку та відновлення сил.

Садок працює з досвідченими педагогами та фахівцями, які постійно підвищують свою кваліфікацію і стежать за новими тенденціями у галузі дитячої психології та освіти. Програма розвитку дітей основана на сучасних методиках навчання і включає в себе розвиваючі ігри, заняття музикою, танцями, малюванням, заняття фізичною культурою та спортом і багато іншого:

 • робота з психологом;
 • шахи для дітей;
 • студія карате;
 • підготовка до школи;
 • персональні заняття з логопедом;
 • уроки з англійської мови;
 • вокал, мистецтво, фортепіано й інше.

Окрема увага приділяється харчуванню: професійні кухарі щодня закуповують свіжі продукти, готують смачні та поживні страви і забезпечують повноцінний раціон для здорового й інтенсивного розвитку.

Дитячі садки знаходяться за наступними адресами:

 • М. Лівобережна, вул. Микільсько-Слобідська, 2-А.
 • Мінський масив, вул. Полярна, 5-Б.
 • М. Оболонь, вул. Архипенка, 6-В.
 • М. Героїв Дніпра, вул. Озерна 26-А.

Щоб діти зростали успішними, з легкістю долали шкільний бар'єр і прагнули підкорення нових і нових висот, потрібно з дитинства закласти їм базу знань, логічне мислення, задати моральний компас і направити на шлях саморозвитку. Саме такий підхід практикують педагоги дитячого садка «Країна Дитинства», не забуваючи робити кожну дитину по-справжньому щасливою!


Читати також