Літературний конкурс коротких оповідань «Вчитель, який змінив моє життя»

Літературний конкурс коротких оповідань «Вчитель, який змінив моє життя»

Коли він подивився у мої очі та сказав одну-єдину фразу – моє життя змінилося… Ні, звичайно, не одразу. Поступово довгими зимовими ночами слова проникали у мій мозок і пускали там своє коріння. А одного ранку, прокинувшись із першим сонячним промінням, я зрозумів, що став іншою людиною…

П. І.

Портал Експеримент оголошує новий літературний конкурс коротких оповідань!

Мета конкурсу - підтримка та розвиток української літератури, а також виявлення талановитих авторів.

Умови конкурсу

  • Напишіть коротке оповідання про свого вчителя. Але! Вчителя не в класичному вузькому значенні слова (шкільного), а в широкому. Тобто написати про того або те, хто (що) вплинув (-ло) на ваше життя, ваш світогляд тощо. "Вчителем" у вашому оповіданні може бути не тільки конкретна людина, але й фільм, книга, вистава, стаття, гра, спорт, твір мистецтва, подія і т. п. Тобто напишіть про значиму для вас людину чи про те, що стало поворотним моментом у вашому житті.
  • Твір має бути українською мовою. Просимо не використовувати обсценну лексику!
  • Обсяг твору не має перевищувати 5 000 знаків.
  • Підпишіть автора та назву твору у тексті листа, а також продублюйте безпосередньо у текстовому файлі.
  • Надішліть оповідання редакції порталу Експеримент за адресою: mo.eksperiment@gmail.com у вигляді електронного документа у форматі docx, txt або rtf з позначкою «Вчитель, який змінив моє життя». УВАГА!!! Листи без цієї позначки розглядатися не будуть.
  • Важливо!!! Оповідання розміщуються на порталі Експеримент на постійній основі!!! Автори, котрі надсилають свої матеріали, погоджуються з цією умовою.
  • Чекайте результатів. Кращі твори опублікуємо на порталі Експеримент. Саме вони будуть змагатися за перемогу.

Обиратимуть переможців насамперед редактори порталу Експеримент. Також будуть враховуватись оригінальність твору, кількість голосів читачів (лайки / репости / перегляди).

Твори для участі в конкурсі приймаються до 31 жовтня. Результати конкурсу будуть оголошені на порталі Експеримент 15 листопада.

Призи

Переможці конкурсу отримають приємні подарунки – можливість обрати книжки на сайті книгарні чи видавництва:

1 місце – на суму 2000 грн

1 місце – на суму 2000 грн

2 місце – на суму 1500 грн

2 місце – на суму 1500 грн

3 місце – на суму 1000 грн

3 місце – на суму 1000 грн

Про портал Експеримент

На порталі Експеримент можна знайти новини зі світу культури, мистецтва, науки й інших сфер суспільного життя; афішу культурних і соціальних заходів у різних містах і країнах, проєкт Експериментального телебачення та радіо. Наш портал об’єднує всіх, хто підтримує ідеї Експерименту.


Читати також