Прем'єра вистави Самотній захід у Запоріжжі

Прем'єра вистави Самотній захід у Запоріжжі

3 та 4 лютого о 16:00

ПРЕМʼЄРА драми

«Самотній захід»

Втрата віри тягне за собою втрату надії та любові. Адже ця тріада не існує окремо.

Головні герої вистави «Самотній захід», брати Вален та Колмен, досягли середини життя та потрапили «у похмурий ліс густий». Вони не знають, як і навіщо далі жити, не розуміють що з ними буде. Брати вправні лише в одному – завзятому цькуванні один одного. І от серед них опиняється священник – отець Велш – людина, сповнена слабкостей та сумнівів. Але саме він намагається напоумити братів.

Це вистава про катастрофу та втрату життєвих основ із відкритим фіналом. Подивившись у це дзеркало публіка сама вирішує, хто їй ближче: ті, хто намагаються щось змінити, чи ті, хто пливуть за течією.

  • Режисер - Віктор Попов

У ролях:

  • Вален Коннор - Андрій Лятуринський
  • Колмен Коннор - Андрій Верман
  • Отець Велш - Ростислав Анасійчук
  • Ґерлін Келігер - Ксенія Бойченко
  • Тривалість ≈ 2 години (з антрактом)

Вікові обмеження – 18+ (у виставі лунає постріл)

Любов померла? У театрі Vie для премʼєри купили рушницю та побудували кімнату

Вперше в Запоріжжі покажуть виставу за п’єсою культового драматурга Мартіна МакДони. 3-4 та 10-11 лютого о 16:00 в театрі-лабораторії Vie відбудеться прем’єра драми «Самотній захід».

Ірландець Мартін МакДона змінив сучасну драматургію. Його пʼєси жорсткі й смішні одночасно, вони побудовані на різких, стрімких діалогах та парадоксальній констатації реальності. Вистави «Королева краси з Лінана», «Каліка з острова Інішмаан», «Людина-подушка» з успіхом йдуть на кращих сценах Лондона й Нью-Йорку.

Майстерно прописані історії Мартіна МакДони стали сценаріями фільмів «Залягти на дно в Брюґґе», «Сім психопатів», «Три білборди за межами Еббінга, Міссурі», «Банші Інішерина». Ба більше, в цих проєктах він виступив як режисер. Талант МакДони визнаний не тільки тисячами глядачів, а й вимогливим журі премій «Оскар», BAFTA, «Золотий глобус».

І ось, нарешті, пʼєса Мартіна МакДони буде зіграна на запорізькій сцені. Головні герої вистави «Самотній захід», брати Вален та Колмен, досягли середини життя, але не мають жодних цілей чи планів на майбутнє. Брати вправні лише в одному – завзятому цькуванні один одного. І от серед них опиняється сумний священник – отець Велш – людина, сповнена слабкостей та сумнівів. Він з усіх сил намагається напоумити братів. Але чи можливо це?

Цю брутальну історію про кризу віри, невзаємне кохання та новеньку газову плитку поставив відомий режисер-експериментатор, заслужений діяч мистецтв України Віктор Попов. Він є одним із засновників театру-лабораторії «Vie» і премʼєра драми «Самотній захід» є своєрідним поверненням митця на запорізьку сцену. «Моє завдання, як режисера, – слідувати за геніальним драматургом. В цій роботі я з’ясовую для себе як виглядає сучасна людина, яка втратила віру».

Спеціально для вистави сценічну коробку було перетворено на житлову кімнату. Ретельно добиралися меблі, деталі інтерʼєру, створювався максимально правдоподібний реквізит. Для реалізації однієї зі сцен театр придбав рушницю. А за законами театру, якщо у першому акті ви бачите рушницю, в другому акті ви почуєте постріл. Саме тому, а ще через наявність ненормативної лексики, для глядачів встановлені вікові обмеження – 18+. Вистава триває близько 3-х годин, з антрактом.

Де:

Театр-лабораторія Vie (острів Хортиця, вул. Наукового містечка, 35)

Квитки вже у продажу. Додаткова інформація та бронювання: musin.zp.ua, за номером +38(095)776-54-32 (Viber, Telegram, WhatsApp).


Читати також