10-02-2024 Розваги 421

Магічне дитяче шоу: Чарівна паличка диригента від НАОНІ

Магічне дитяче шоу: Чарівна паличка диригента від НАОНІ

НАОНІ оркестра з магічною програмою для дітей  «Чарівна паличка диригента»

Запрошуємо акредитуватись на магічне дитяче шоу. 17 лютого 2024 року у Pochayna Event Hall відбудеться концерт для дітей “Чарівна паличка диригента”. Музиканти вирішили зробити своїм прихильникам святковий подарунок - знижку 50% на перші 100 квитків*

Магія музики і унікальні музичні інструменти – як це впливає на людину, на її вчинки, дії та поведінку? Чи може злий, негативний персонаж перетворитись за допомогою музики на доброго і дружнього? Що робить нас людяними і гармонійними у стосунках з самим собою та з друзями? Саме на такі питання ми будемо розмірковувати на нашій концертній програмі “Чарівна паличка диригента”.

Диригент та музиканти оркестру у взаємодії з казковими персонажами Дарт Вейдером та Гаррі Поттером проведуть слухачів магічним музичним дійством, під час якого діти познайомляться з народними та класичними  музичними інструментами - бандура, цимбали, трембіти, кобзи, козобас та багато інших (більше 40), вивчать чи згадають українську абетку, послухають і подивляться фрагменти з улюблених кінофільмів “Гаррі Поттер” та “Зоряні війни”, а також, мультфільмів. Діти зможуть долучитися до спільного музикування з оркестрантами НАОНІ на одній сцені та спробувати пограти на різних інструментах оркестру!

Це не просто концерт, це справжнє магічне дійство для дітей від славнозвісного колективу НАОНІ оркестра, Національного академічного оркестру народних інструментів України.

Місце проведення - Pochayna Event Hall (проспект Степана Бандери, 23, ТЦ Gorodok)

Початок о 15:00 (тривалість - 1 година)

Квитки: Подарунок від НАОНІ для дітей!

З радістю оголошуємо можливість придбати квитки зі знижкою 50% за промокодом ЧПД50П! Доступні 100 квитків зі знижкою 50% (крім VIP-місць).


Читати також