Топові відео про мистецтво. Добірка за тиждень. 2.04.2024
Вероніка Рупенталь зібрала для вас найцікавіші відео про культуру та мистецтво за тиждень. Корисний і розважальний контент для вашого відпочинку. Приємного перегляду!
Огляд на МИСЛИВЦІ НА ПРИВИДІВ: КРИЖАНА ІМПЕРІЯ - повага до оригіналу чи крінж?
"Мисливці на привидів: Крижана імперія". Попередня частина, "З того світу", стала повноцінним перезапуском та в той же час сиквелом до оригінальних фільмів... Але чи зуміла друга частина утримати таку ж планку? А може навіть перевершила? Чи навпаки - стала повним провалом? Розбираємось у цьому відео.
Розмова про книгу «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки» | Андрій Бачинський та Оксана Зьобро
Як родинна мандрівка з дітьми Остапом та Даринкою перетворилась у книгу? Які замки відвідували головні герої та яких таємничих персонажів там зустріли? Про правила спілкування з привидами, цікаві куточки Львова, що зустрічаються на сторінках книги, мандри та книжкові цікавинки Андрій Бачинський та модераторка Оксана Зьобро поспілкувались на зустрічі з маленькими читачами у затишній Книгарні-кав'ярні Старого Лева
Про книгу «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки»: Під дією чарів старого карпатського мольфара близнята Остап і Даринка потрапляють у минуле. Щоб повернутися назад, їм необхідно визволити опришка Івана та його кохану Марисю, доньку воєводи Золочівського замку, з полону закляття чорного чаклуна. І, щоб побороти його чари, дітям доведеться подолати довгий складний шлях через непролазні хащі карпатських лісів, темні підземелля львівських костелів та неприступні стіни замків, які охороняють древні духи й привиди. А відтак вони ще мусять подолати страшну королеву-відьму Бону, щоб урятувати свою меншу сестричку Оленку...
Superhumans про силу книжок | Сергій Жуковський про улюблену книгу та військовий досвід
Запрошуємо переглянути як відбулася перша книжкова зустріч з героями superhumans.center, що займається протезуванням, реабілітацією та психологічною підтримкою постраждалих від війни. Перший гість, Сергій Жуковський, зустрівся з дітьми та дорослими та розповів про свій читацький досвід, книжкові уподобання, життя до війни та про військову службу. Також він та інші гості з Superhumans Center розповіли про особливості життя з протезами і поділилися з присутніми своїми думками та спостереженнями щодо правильної комунікації з військовими, що втратили кінцівки та нині мають протезування.
Головні прем'єри квітень 2024 / Найкращі нові серіали та фільми 2024 року
Сьогодні я підготував добірку найкращих прем'єр нових серіалів та фільмів березень 2024 року. На вас чекає продовження космоопери Зака Снайдера, Раян Гослінг в образі каскадера, гаряче очікувана екранізації Фолаут, громадянська війна у США та багато іншого. Всім приємного перегляду!
Чому Босх такий дивовижний? Загадка каменя глупоти
Нова цікава лекція на канала Культуртригер.
Контент, який змінив Україну 2000-них
Загін кіноманів вирішив поділитися з нами ностальгічним контентом з 2000-них.
RAMMSTEIN під суд, SCORPIONS святкують, KORN повертаються, AC/DC бʼють рекорди & ще | Метал Дайджест
На Rammstein знову подають в суд... цього разу за плагіат, а KORN говорять про свій новий альбом, який має стати поверненням до старого стилю. Тим часом Scorpions святкують 40-річчя свого легендарного альбому Love at First Sting, а AC/DC роблять абсолютно неймовірне з продажем квитків на свій прийдешній тур. Skid Row міняють вокаліст, Філ Ансельмо зайнятий написанням нового матеріалу й інше. Метал живий і почувається прекрасно, тож давайте подивимось, що дає йому життя сьогодні.
Українська фантастика і фентезі: що почитати? 10 книжок від Ростислава Семківа | Єстети
Містичні детективи Наталії Довгопол, міське фентезі Наталії Матолінець, стімпанк Ірина Грабовської, фантастичний і фантасмагорійний Київ сторічної давнини і фентезійний Крим Світлани Тараторіної та постапокаліптичний текст-застереження Дарії Піскозуб: про українську фантастику і фентезі у новому випуску «Єстетів» говорить літературознавець Ростислав Семків.
Німецькомовні лауреати ідуть власним шляхом (чи ні?) | Богдана Романцова | Skovoroda auditorium
Шоста лекція курсу «Нобелівська премія з літератури: тенденції, течії, правила гри» присвячена німецькомовним письменникам. Критикиня Богдана Романцова зупиняється на творчості історика та філолога Теодора Моммзена, зокрема тому, як Моммзен охудожнює факти у своєму opus magnum – «Римській історії». Богдана аналізує інтелектуальні романи Томаса Манна про ідентичність, пам'ять, травму та мікроісторію на тлі глобальної. І окремо зупиняється на сміливих, радикальних текстах чутливої Ельфріди Єлінек, що оприявнює музику слів.
Стівен Кінг - американський письменник, відомий всім як король жахів. Стівен Кінг вважається одним з найвідоміших письменників у всьому світі. Стівен Кінг отримав свою першу популярність завдяки роману "Керрі". Кожна людина в усьому світі читала хоча б один з творів Стівена Кінга і напевно дивилася екранізацію творів Стівена Кінга. Найпопулярнішими роботами Стівена Кінга є Сяйво, Куджо, Людина, що біжить, Темна Вежа, Кладовище домашніх тварин, Воно. Хто допоміг Стівену Кінгу стати знаменитим? Як живе Стівен Кінг зараз? Що роблять діти Стівена Кінга? Це канал Біографер! У нашому сьогоднішньому відео ви дізнаєтеся відповіді на всі питання, що стосуються кар'єри, особистого життя і шляху до успіху Стівена Кінга. Влаштовуйтеся зручніше і дивіться біографію Стівена Кінга!
Концепція «мертвого автора» і чому обмін військовополоненими хоче тиші — інтерв'ю з Петром Яценком
Концепція «мертвого автора» і чому обмін військовополоненими хоче тиші — інтерв'ю з Петром Яценком Опис: Як українська література європеїзується? Чи може нам забракнути письменників? Та чому обміни військовополоненими «люблять» тишу? Про все це в програмі «Культурний інстинкт» Віктор Дяченко поговорив з письменником, журналістом, — а нині й керівником пресслужби Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими — Петром Яценком.
Як Росія КУПУВАЛА і НИЩИЛА український шоу-бізнес | «Русифікація в стилі поп»
«Русифікація в стилі поп» — документальний фільм про те, як Росія протягом десятків років використовує популярну культуру як зброю проти України. Разом з учасниками індустрії наратор фільму, музикант Альберт Цукренко досліджує фінансові, політичні та психологічні причини вразливості українських артистів і розмірковує над тим, як розірвати це порочне коло. Адже «набоями» в цій зброї, на жаль, стають наші, українські таланти. Кілька поколінь самобутніх українських музикантів у різний час у 1970–80-х, 1990-2000-х і 2010-х роках переходили у своїй творчості з української на російську мову. З власної волі чи несвідомо вони ставали знаряддям російського шоу-бізнесу, що завжди прагнув розмити культурний кордон між Росією та Україною й працював на імперський міф про «одіннарод». Спікери проєкту: Віталій Козловський, Коля Сєрга, Олександр Положинський, Саша Буль, Марія Туча, Олександр Варениця, Євген Рибчинський, Ігор Кондратюк, Віктор Придувалов, Віталій Бардецький, Віталій Портников, Сергій Притула, Тетяна Микитенко, Яніна Соколова, Інна Совсун та Володимир В’ятрович.
Як розвивати впевненість у собі? Сестринство в стендапі
Ганна Кочегура - стендап-комікеса "Підпільного стендапу", одна з найяскравіших представниць жанру розповіла у "Це ніхто не буде дивитись" про конфлікти із сексистами, цькування через вагу, гумор про кінець світу, особливості російської ментальності та українського гумору.
Що видає та шукає КСД? | Видавці розповідають
Видатись у найбільшому видавництві країни нереально? Реально! Про двадцятитисячний тираж "Четвертого крила", гарячі сцени "Блиску", перевидання Сандерсона, а також десятки й сотні рукописів від українських авторів поговоримо із PR-менеджеркою видавництва КСД Тетяною Рябченко. Якщо ви молодий автор, що снить про свою книгу саме у цьому видавництві, - не пропустіть!