Антон Савлепов святкує день народження та закликає допомагати полоненим

Антон Савлепов святкує день народження та закликає допомагати полоненим

Відомий співак і музикант, соліст і співзасновник гурту “Quest Pistols” Антон Савлепов святкує 36-річчя. В особливий день артист звернувся до шанувальників із закликом підтримати організацію, яка допомагає полоненим, а також відверто пояснює, що надихає його писати надвідверті пісні і як змінилося його світосприйняття за час повномасштабного вторгнення.

Сьогодні, 14 червня, САВЛЕПОВу виповнилося 36-років. В інтервʼю програмі “Сніданок з 1+1” він зізнався, що святкуватиме цей день у колі найрідніших:

“Це набуло для мене нового особистого значення після того, як мої батьки півроку провели в окупації. Після такої напруженої розлуки починаєш інакше усвідомлювати важливість особистого спілкування, – поділився САВЛЕПОВ і додав, що ці роки навчили його ставитися до життя інакше: я навчився приймати такі умови, як вони є. Складні чи легкі, веселі чи не дуже – все одно, всі вони є частиною картини чарівного безмежного світу. Не кричи як мала, найімовірніше, що цей момент – найкраще, що в тебе є”.

Артист також опублікував особливий допис у своєму Instagram, у якому частково розповідав про свій біль, і закликав підписників підтримати важливий збір:

“Прошу вас підтримати донатом організацію “Цивільні у полоні”, що сприяє людям із такими складними ситуаціями як у нашій країні, повʼязаної з викраденням мого брата Сергія військовими рф під час окупації Купʼянської. Банк в описі профілю. Я дякую близьким людям, що примножують Любов у моєму серці. Ви і є моє життя. Слухайте мою стару та нову музику та будьте важливими”, – написав САВЛЕПОВ.

До слова, нещодавно Антон Савлепов оцінив, що повертається на сцену як сольний виконавець під іменем САВЛЕПОВ. Артист вже представив сингл “Розстебни”, який увійде в новий міні-альбом виконавця. А ось надихає САВЛЕПОВ на яскраву творчість ніщо інше, як кохання.

“Якщо чесно, я зараз вкрай закоханий! Як раніше. Тому, можливо, і музика у мене така відверта. Як сказав мій друг Вася Байдак, коли послухав мою нову пісню: “Ну ти і хвива тварина”. Я з ним згоден. Так, я обожню любити, і це є основою мого світосприйняття", – відверто розповідає співак.


Читати також