Відомий блогер SKOMOROH презентує другий сингл «Сонце в очах»

Відомий блогер SKOMOROH презентує другий сингл «Сонце в очах»

Відомий блогер у Тік Ток, SKOMOROH презентує вже другу пісню у своїй музичній карʼєрі під назвою - “Сонце в очах”. Тепер, окрім мільйонних переглядів у своєму блозі, інфлюєнсер активно розвивається у шоу бізнесі та яскраво представляє нішу прогресивних молодих артистів. Нова пісня артиста - це своєрідний пошук себе у новому напрямку і відрізняється від дебютного синглу “Люби”.

“Моя перша пісня була лірично-драматичною, я дуже переживав взагалі виходити “в люди” із своїм співом. Але результатом я залишився повністю задоволений. Я відчуваю, що пісня “Люби” сподобалась слухачам. Я не хочу зупинятись, у моїх планах повноцінна карʼєра артиста, тому я розвиваюсь у цьому напрямку. Я хочу експериментувати, спостерігати, що відгукується людям, тому пісня “Сонце в очах” - повна протилежність дебютному синглу: вона легка, літня та дуже сонячна”, - поділився SKOMOROH.

Відомий блогер запевняє, що новий сингл навіює найтепліші моменти, безтурботні літні вечори, коли все навколо грає особливими фарбами. SKOMOROH закликає жити моментом, бо в наших тяжких реаліях про це потрібно памʼятати.

“Якби літо було піснею - це однозначно була б “Сонце в очах”. Хочу наголосити, що це не лише про літній вайб, але і про найпрекрасніше почуття у світі -  любов. Але не однобока любов, не лише між чоловіком та жінкою, але і про близьких нам людей в загальному.  Лише коли вони поруч, навіть сонце не сяє так яскраво, як вони в наших очах. Не треба жити спогадами, бо найкращі моменти не в альбомах живуть, а поруч із нами. Потрібно жити тут і зараз”, - коментує SKOMOROH.

Слухайте та додавайте у свій плейлист нову пісню SKOMOROH та насолоджуйтесь літніми днями разом з яскравим супроводом “Сонце в очах”!


Читати також