Співачка SOFO презентувала відеороботу «ТИ НЕ #1» (remake)

Співачка SOFO презентувала відеороботу «ТИ НЕ #1» (remake)

Авторка та співачка SOFO презентує нову красиву та сексуальну відеороботу "ТИ НЕ #1" (remake) на своєму YouTube-каналі.

Відео було знято на декількох локаціях. У кліпі SOFO та дванадцять танцівниць її балету танцюють красиві та досить провокаційні рухи - саме такі, як під час концертних виступів співачки. 

"Я хотіла передати у новому відео всі емоції, пристрасть та енергію, які глядачі бачать на моїх концертах. "ТИ НЕ #1" (remake) - це історія сильної жінки, яка обирає СЕБЕ у пережитих особистих драмах. Зізнаюсь, це відео ми знімали ще до початку повномасштабного вторгнення і тоді ми навіть не уявляли, що чекає нас. Саме тому у кадрі ми впевнені, щасливі, сексуальні та відверті. Головний меседж пісні - не давати себе образити чоловікам-нарцисам! Я пишу пісні та співаю про жінок і про особисте", - поділилась SOFO.

Широкому загалу SOFO відома, як екс-солістка гурту "Горячий Шоколад", де співала кілька років, а у 2022 році розпочала свою сольну кар'єру.

У своїх соцмережах SOFO розказала щемливу історію про режисера відео "ТИ НЕ #1" (remake): 

"Я вдячна всім, хто любить, вірить в мою творчість, підтримує мене. Але я особливо вдячна режисеру Денису Літкевичу, який починав зі мною мій творчий сольний шлях. І який віддав своє життя захищаючи Україну. Це режисер моїх кліпів "Янголи" та "ТИ НЕ #1". Денис надзвичайно творча та щира душа, справжній герой-янгол для нас в серці та на небі, янгол ЗСУ. Людина зробила на стільки багато, щиро та глибоко. Він казав, що йому не потрібні цінники шоу бізнесу за кліпи і робив все у творчому пориві, а от коли я стану шалено відомою співачкою… “тоді і поговоримо” - так він казав посміхаючись. Такими були слова Дениса Литкевича. Я вдячна за наші відео, за наше знайомство і дружбу! Хочеться, щоб Денис був поруч. Родині Дениса дякую за таку прекрасну людину! Мені приємно, що його творчість та талант продовжують ширитись і він живе в наших серцях!"

Сингл "ТИ НЕ #1" - це особисті пережиті емоції SOFO та збірний образ хлопця. Коли дівчата закохані, то віддаються повністю у вир почуттів, а чоловік може в цей момент стати нарцисом у відносинах. Коли ти йдеш від чоловіка, збираєш себе по частинкам після розриву відносин і розумієш, що ти номер 1 для себе, а він - не номер один у твоєму світі! Тому ця пісня "ТИ НЕ #1" - досвід життя. Співачка бажає дівчатам цінувати свій інтелект, незалежність та талант. Справжній чоловік - змінює життя і готовий на все, щоб зробити кохану щасливою! Так вважає авторка та виконавиця SOFO.

 


Читати також