Співачка Yarosa Burnos змінює свій образ у новому синглі «Місто»

Співачка Yarosa Burnos змінює свій образ у новому синглі «Місто»

Такою співачку Yarosa Burnos ви давно не бачили! Артистка, яка завоювала серця слухачів ритмічними поп-денс треками, відкриває свою ліричну сторону та презентує чуттєву баладу “Місто”.

«Цей трек для мене став особливим, тому що над ним працювала команда мрії»,- розповідає Yarosa Burnos.

Родзинкою пісні стало аранжування треку та його саунд дизайн, які своєю якістю та сучасним  стилем ідуть на рівні зі звучанням популярних зарубіжних артистів. В чому ж секрет?

«Мені випала честь працювати з аранжувальником поп ікон світової сцени такими як : Justin Bieber, Katy Perry, Sia, Beyoncé... І яким було моє здивування, коли я знайшла не лише маестро своєї справи, а і рідну душу з України», - зазначає співачка.

Слінченко, працюючи більше 10 років зі знаменитим зарубіжним лейблом Sony Music та українськими топ виконавцями, маючи статус «короля звучання» став наставником для Yarosa Burnos у формуванні її  нового музичного стилю. «Я не випускаю відео кліп і не роблю акцент на візуал для цієї пісні. Я хочу, щоб слухач просто розчинився в сенсах лірики та якості звучання цієї роботи», - прокоментувала Yarosa Burnos

Співачка також зізналась, що саме автором тексту синглу «Місто» став її найкращий друг з часів університету. Наразі Андрій Парфьонов являється успішним автором пісень для найвідоміших артистів України.

«Ця неймовірна атмосфера спогадів минулого, коли ми після навчання вечорами зависали на студії, коли писали пісні і шерили їх на нічних вечірках киівських стріт рейсерів, мріяли стати артистами і купити собі круті авто, але в той же час самі не вірили, що це можливо… і ось зараз ми зустрілись років так через 10 в українському шоу-бізнесі,  в нових амплуа і зрозуміли, що мрії все ж збуваються», - ділиться Yarosa Burnos.

Емоційне виконання пісні, глибокий текст, виразні вокальні партії, мелодійність - це те, чим відрізняється новий сингл співачки.

А ось свою любов до всього неординарного та екстравагантно-сучасного співачка проявила в креативах до нового синглу. Обкладинку до пісні «Місто» було згенеровано штучним інтелектом, який побачив артистку в образі стильної/сексуальної рок зірки.


Читати також