Співачка SWOIIA презентує відеороботу на пісню «Пташка»

Співачка SWOIIA презентує відеороботу на пісню «Пташка»

Українська співачка SWOIIA, представила публіці новий відеокліп на трек «Пташка». Це перша відеоробота артистки у 2024 році, зйомки котрої проходили у найзнаковіших локаціях столиці.
Режисером став Антон Пожидаєв, відомий своїми роботами зі Світланою Тарабаровою, Олександром Волошиним, PROBASS ∆ HARDI та іншими.

«Знайомство з цією історією це як певний збіг. Одного разу, я зайшов у інстаграм і побачив сторіз Каті. Я давно на неї підписан, ще з часів Assol, і тим паче, ми земляки. Згодом мені написала її менеджерка, і так ми почали нашу співпрацю», - коментує режисер.

«Сенс та посил цієї пісні мені одразу відчувся близьким. Я відчула щось своє в ній. Бо ми всі зараз стали як пташки, котрі літають з міста у місто, та створюють свої нові домівки. Переїзди, мало часу на побути разом - це все про наше сьогодення», - поділилась SWOIIA.

В історії кліпу - потяг, котрий і є тим самим магнітом між рідними, бо саме він може наблизити нас до найдорожчих для нас людей. Сама співачка, розказує в цій пісні, що всі ми заради своїх рідних готові подолати великий шлях, аби просто обійнятись, побачити рідні очі.

«Коли я приїхала на локацію, в мене були сльози і мурахи. Адже потяг в котрому ми знімали, мав напрямок «Київ-Донецьк». Для мене ця історія особливо зворушлива, бо це моя батьківщина – Донеччина.  Хочеться аби найшвидше всі ми повернулися в свій рідний дім. І саме такі відчуття, мені дали розуміння, що я все вірно роблю, що я на правильному творчому шляху», - коментує SWOIIA.

Авторами пісні «Пташка» стали Андрій Парфенов та Дмитро Баскаков, команда котрого теж була присутня на зйомках відео. І як сказав Андрій: «Я дуже щасливий, що цю пісню заспівала саме ти! Бо саме SWOIIA передала її по-особливому».


Читати також